Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 537 Kč
Naše cena: 358 Kč Ověřit dostupnost

Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Waldner 500 Technické údaje: typ komerční pálky s výbornými herními vlastnostmi vhodná pro pokročilejší začínající hráče jJejí vlastnosti mohou příznivě ovlivnit jejich hru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vojtěch Kovalda, Kaňovice:
Dopředu bych upřesnil, že jsem šetřivý typ, někdy asi až moc. Tudíž než si něco objednám, pečlivě si to prolustruji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si pečlivě vyhledal na internetu a přečetl si zkušenosti. Překvapilo mě, že byly z většiny pozitivní. Trochu mě to znervóznilo, avšak pak jsem si tak jako tak objednal. No a nezbývá mi, než k těm kladným hodnocením přidat ještě jednu svou recenzi. Byla to opravdu velmi chytrá koupě.

Jiří Doupník, Jiřice:
Koupit je dobrá volba. Užívám ho už několik měsíců a vidím pouze výhody, jednoduše jsem zcela ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude podobná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Rozálie Magyaricsová, Olšovec:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to často levnější a jsou výrobky, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O pořízení jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kamarádka mě vysloveně přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů byl doručen. Používám ho již druhý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Oliver Zvolenský, Grygov:
Chci vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. , který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Julie M: Ideální k osmnáctinám :)

Martin B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Marie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tomáš D: Celkem jsem spokojený.

Antonín J: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt