Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč na kolečkách - čtvercový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Emma Herainová, Hojkov:
Nevím, jak často si pořizují tyhle produkty dámy, ale já si nemohla pomoct. se mi velmi líbil a měla jsem za to, že by se mi mohl hodit. A vážně jsem uvažovala dobře. V současnosti ho používám každý dne. Vynikající kvalita, dlouhá životnost, prostě jedním slovem bomba a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu s čistým svědomím daný doporučit.

Sára Marošová, Višňová:
S přítelkyněmi jsme se předevčírem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš . Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho taky otestuji, a je fakt velmi free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je príma, extra skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl šťastný.

Sofie Koptíková, Lesonice:
Prostřednictvím eshopu jsem si zakoupila , který v klasickém obchodě není za méně než pár korun. Přestože jsem byla upozorněna mým přítelem, že drahé věci není příliš bezpečné nakupovat v e-shopu, chtěla jsem učinit muži radost (sobě stejně tak), a tak jsem si jej zakoupila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Určitě doporučuji tento internetový obchod.

Sofie Halajová, Kytín:
Lehce skladný. Lehce ovladatelný a snadno lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Zakoupila jsem si tento produkt k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a tuším,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi zpívají a nemají zkušenost,protože prostřednictvím hudebního podkladu je možné plnit si moje přání....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze

Aleš B: tak jsem to dostala aje to super

Adéla K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kamila K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matyáš W: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt