Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč na kolečkách - čtvercový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Emma Herainová, Hojkov:
Netuším, jak často kupují tyhle věci ženy, ovšem já neodolala. se mi opravdu líbil a byla jsem toho názoru, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem přemýšlela dobře. Teď si ho nemůžu vynachválit. Vynikající kvalita, nadprůměrné zpracování, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco takového shání, tomu můžu bez okolků daný doporučit.

Sára Marošová, Višňová:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tento váš . Jedna z nich ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky vyzkouším, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je super, extra skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

Sofie Koptíková, Lesonice:
Prostřednictvím internetového obchodu jsem si zakoupila , který v normálním obchodě stojí více jak pár korun. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým přítelem, že drahé zboží není příliš dobré nakupovat přes internet, rozhodla jsem se učinit partnerovi dobrou náladu (sobě stejně tak), a tak jsem si jej nechala zaslat. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Vřele doporučuji tento eshop.

Sofie Halajová, Kytín:
Dobře skladný. Lehce použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento výrobek k vystoupení na oslavných akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi zpívají a chybí jim zkušenost,protože díky mluveného základu je možné plnit si moje sny....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Valerie C: nemá chybu

Kristián : tak jsem to dostala aje to super

Emma B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jakub D: Přišlo to celkem rychle

Alžběta K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt