Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva. Rozměr:30x30x31cmTechnické údaje:výška výrobku: 31cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 31x31x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denis Danel, Trmice:
Jak zvýšit hodnotu? Vždy se lépe pomlouvá, než chválí. A kritizuje se často, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat nekvalitní zboží, které vám vydrží pouze pár dnů, to je jejich cílem, abyste si museli koupit další. Tak bohatnou. To však není případ , tady jsem spokojen. Myslím, že jsem opravdu obdržel kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Vlastně bych si určitě dal více, v tomto případě zpracování jasně převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo vždy. Kladně cením také rychlost doručení.

Filip Baumruk, Kladruby:
a znovu . Skvělý produkt, který mi výrazně ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na internetu jsem ho proplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale třetí den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Vše se stalo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Tomáš Tajtl, Vlkoš:
Dobrý eshop. Oceňuji hlavně to, že vypadá už na pohled kvalitně a je za levnou cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i normálním uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému zacházení. Za mě určitě přímá volba.

Miroslav Sosík, Přeštice:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné obchody a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si objednal právě u vás. Všechno bylo zařízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balíček, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s klidem napsat, že jsem maximálně spokojen.

Eva Mikysová, Bohumilice:
Myslím si, že docela předčí všechny podobné konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla hlavní i kvalita ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu poštovného a komunikaci s e-shopem. V tomto ohledu mě více než udělal radost a mohu ho každému poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze

Rozálie B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominik H: Celkem jsem spokojený.

Vojtěch P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikol J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Petr T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt