Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva. Rozměr:30x30x31cmTechnické údaje:výška výrobku: 31cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 31x31x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denis Danel, Trmice:
Jak zvýšit hodnotu? Vždy se lépe pomlouvá, než vychvaluje. A kritizuje se furt, protože mnoho výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám vydrží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak vydělávají. To však není styl , tady jsem klidný. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Asi bych si klidně připlatil, v tomto případě zpracování jasně stojí nad cenou. Kéž by to tak bylo častěji. Pozitivně hodnotím také rychlost doručení.

Filip Baumruk, Kladruby:
a znovu . Perfektní produkt, který mi výrazně zpříjemnil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho proplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datem a přesnou hodinou doručení. Všechno proběhlo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu celková spokojenost.

Tomáš Tajtl, Vlkoš:
Spolehlivý obchod. Oceňuji především to, že vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času můžou hodit i normálním uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a dalšímu nepěknému používání. Za mě určitě jednoznačná volba.

Miroslav Sosík, Přeštice:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých krámech není možné. A proto jsem šťastný, že jsem si pořídil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu domova a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

Eva Mikysová, Bohumilice:
Myslím si, že docela předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i cena ve spojitosti na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu poštovného a komunikaci s obchodem. V tomto směru mě více než potěšil a mohu ho každému poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Alena K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lucie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tomáš J: Jsem ráda, že to mám

Dominik : je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt