Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 378 Kč
Naše cena: 252 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč - kruhový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: ø30cmhloubka výrobku: ø30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč ø30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Johana Snovická, Pamětice:
Tento je zcela TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem získala hdně delší záruku, perfektní manuál a také možnost zdarma pomoci. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného přístupu.

Michaela Kapaňová, Dlouhá Třebová:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš . Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky vyzkouším, a je fakt hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let exitovat! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je super, mega perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

Valerie Lindová, Bezděkov nad Metují:
Já jsem na eshopy příliš stará, není to oblast, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně umím na webu pouze posílat e-maily a hltat zprávy. Ale přítelkyně mi před měsícem objasnila, jakým způsobem lze na internetu nakupovat a zakoupila mi tento . To víte, netušila jsem, jestli ho uplatním, jenomže když ho pošta doručila a pěkně fungoval, musela mi ukázat jakým způsobem si ho objednám svépomocí. Od té doby si ho objednávám s železnou pravidelností, protože je to vskutku šikovná věc a skutečně hodně se mi hodí.

Dominika Hodinářová, Štichovice:
Tenhle , to je jednoduše naprosto suprová věc! Šetřila jsem si na něj docela dlouho, protože se mi několikrát korunky nějakým způsobem vytratily, ale nakonec jsem si ho koupila a je to stoprocentně bomba. Ale zejména oceňuji, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to hlavní. Ale je to současně praktická věcička, věřte mi :-D

Kristián Urie, Babice:
Naprosto parádní , dlouho jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš e-shop. Hodně mě oslovil návod u , proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi veleváženou firmou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Vít R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ondřej B: Přišlo to celkem rychle

Michael P: funkční výrobek

Amálie H: nemá chybu

Aleš T: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt