Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 401 Kč
Naše cena: 267 Kč Ověřit dostupnost

Skateboard dětský Technické údeje: ALU podvozek dřevěná deska Uchycení koleček s Alu osou  plastové viz foto lehký skateboard určený pro menší děti limitní hmotnost cca 40 kg vzhledem k Alu podvozku rozměr desky 60 x 15 cm potisk žralok...

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Adam Lipinský, Kostelany:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch lepších cen , který jsem hledal. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil design obchodu, na kterých bylo ihned vidět, co zákazník objednává. Doručení modelu bylo bleskové, rychlé a bezchybné, proto jsem byl o to více rád. S celým průběhem obchodu jsem velmi spokojen a výrobek je vážně nejvíc. Chci jen doporučit komukoliv.

Valerie Grabmüllerová, Ráby:
S jsem hodně spokojená, skvěle sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Veronika Pilíšková, Dolní Bousov:
Skvěle luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám výhodně. Naposledy jsem si u vás pořídila , a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen těžko.

Radim Žebrok, Ostravice:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a zjistil, že funguje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se podobným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Amálie R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Natálie S: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Roman Z: funkční výrobek

Jan C: tak jsem to dostala aje to super

Julie Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt