Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 401 Kč
Naše cena: 267 Kč Ověřit dostupnost

Skateboard dětský Technické údeje: ALU podvozek dřevěná deska Uchycení koleček s Alu osou  plastové viz foto lehký skateboard určený pro menší děti limitní hmotnost cca 40 kg vzhledem k Alu podvozku rozměr desky 60 x 15 cm potisk žralok...

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Adam Lipinský, Kostelany:
Našel jsem v tomto obchodě jednu z těch nejlevnějších cen , který jsem hledal. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil vzhled stránek, na kterých bylo ihned vidět, co zákazník objednává. Doručení modelu bylo obratem, rychlé a bezproblémové, takže jsem byl o to více rád. S celým procesem objednání jsem hodně spokojen a produkt je vážně nejvíc. Chci jen doporučit každému.

Valerie Grabmüllerová, Ráby:
S jsem hodně spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Veronika Pilíšková, Dolní Bousov:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila , a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože zboží, jaké nabízíte, se v takové barvě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen složitě.

Radim Žebrok, Ostravice:
Dostal jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi mohl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a zjistil, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze

Filip B: tak jsem to dostala aje to super

Dominika K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anežka K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta Ř: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt