Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4049 Kč
Naše cena: 2699 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní lehátko je vyrobeno z hliníkuse síťovinovým výpletem, pro příjemný odpočinek na vaší zahradě či u bazénu. Barva hnědá - nabízíme i v dalších barvách.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 30cmvýška výrobku (max. výška opěradla): 92cmšířka výrobku: 66,5cmdélka výrobku: 194cmhmotnost: 7kgnosnost: 100kgmateriál: hliníkové lehátko polohovací s textilií 2x1barva: hnědáObsah balení:1x Lehátko ZWC-78 - hnědé

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Lovas, Vrskmaň:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst , o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude znovu potřeba.

Jiří Fabičovič, Pavlínov:
Během svého volna jsem strávil spoustu času hledáním informací a porovnáváním všech kombinací. Z mého přehledu mi vyšel nejlépe, z toho důvodu výběr padl právě na něj. A se svým výběrem jsem spokojený také po vyzkoušení výrobku. se chlubí perfektním výkonem a perfektním zpracováním. Jestliže potřebujete spolehlivého kamaráda, je perfektním kandidátem.

Laura Bílská, Sehradice:
Já jsem na internet už stará, není to oblast, ve které bych se orientovala. V podstatě umím na internetu pouze číst maily a číst informace v magazínech. Ale kamarádka mi jednou vysvětlila, jakým způsobem se dá online objednávat a pořídila mi tenhle . Přirozeně, neměla jsem jistotu, zda se mi bude hodit, jenomže když ho pošta doručila a pěkně fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si produkt koupím bez pomoci. Od toho dne si věc pořizuji s železnou pravidelností, protože je to opravdu skvělá věcička a opravdu moc mi usnadňuje život.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Laura H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tadeáš M: Celkem jsem spokojený.

Viktorie P: děda je z dárku je nadšený

Adéla M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt