Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4049 Kč
Naše cena: 2699 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní lehátko je vyrobeno z hliníkuse síťovinovým výpletem, pro příjemný odpočinek na vaší zahradě či u bazénu. Barva hnědá - nabízíme i v dalších barvách.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 30cmvýška výrobku (max. výška opěradla): 92cmšířka výrobku: 66,5cmdélka výrobku: 194cmhmotnost: 7kgnosnost: 100kgmateriál: hliníkové lehátko polohovací s textilií 2x1barva: hnědáObsah balení:1x Lehátko ZWC-78 - hnědé

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Lovas, Vrskmaň:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst , o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude znovu potřeba.

Jiří Fabičovič, Pavlínov:
V rámci nakupování jsem strávil hodně víkendů pátráním po informacích a porovnáváním všelijakých vlastností. Z mého srovnání mi vyšel jako bezkonkurenční, z toho důvodu volba padla právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený i po jeho vyzkoušení. se chlubí skvělým výkonem a nadprůměrným zpracováním. Jestli chcete bezkonkurenčního kamaráda, je nejlepším kandidátem.

Laura Bílská, Sehradice:
Já jsem na eshopy příliš stará, není to sféra, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně umím na webu pouze posílat maily a číst magazíny. Ale přítelkyně mi jednou vysvětlila, jak se dá online nakupovat a zakoupila mi tento . To víte, netušila jsem, zda mi k něčemu bude, ale když v pořádku přišel a pěkně fungoval, musela mi ukázat jak si ho koupím sama. Od té doby si zboží objednávám pravidelně, protože je to velice šikovná věcička a opravdu hodně se mi hodí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Pavel G: Jsem ráda, že to mám

Linda V: nemá chybu

Emma O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eliška N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktor S: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt