Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3896 Kč
Naše cena: 2597 Kč Ověřit dostupnost

Dřevníkv medové impregnaci.Technické údaje:barva: medová+impregnacemateriál: boroviceváha výrobku: 45kgdélka výrobku: 60cmrozměr balení: 170x80x9cmvýška výrobku: 168cmšířka výrobku: 130cmObsah balení:1x DŘEVNÍK

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Pavel Zamarski, Varnsdorf:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli objednání on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mi u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho teda mohu naplno používat.

Nela Koldová, Hnojice:
Doufám, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento dobrý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem nízkou cenu zaplatila.

Klára Bajajová, Jirny:
jsem si koupila především kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho našla pro sebe, tušila jsem, že chlapovi se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Manžel mě velmi pochválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje fakt dobře a ten můj už ví, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Viktorie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sofie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Natálie L: Je to dostatečné?

Zuzana G: Ideální k osmnáctinám :)

Linda C: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt