Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3896 Kč
Naše cena: 2597 Kč Ověřit dostupnost

Dřevníkv medové impregnaci.Technické údaje:barva: medová+impregnacemateriál: boroviceváha výrobku: 45kgdélka výrobku: 60cmrozměr balení: 170x80x9cmvýška výrobku: 168cmšířka výrobku: 130cmObsah balení:1x DŘEVNÍK

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Pavel Zamarski, Varnsdorf:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Jednou to bylo příliš drahé, podruhé zase nenabízeli objednání on-line, nakonec mě odradily recenze kupujících. To se mě u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho konečně mohu naplno využít.

Nela Koldová, Hnojice:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to skvělý kravál, a co se týče použitelnosti tak celkem docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto vysokou cenu nedala.

Klára Bajajová, Jirny:
jsem si koupila především kvůli partnerovi. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, bylo jisté, že chlapovi to udělá radost. No a nepletla jsem se. Partner mě velmi blahořečil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi velmi dobře a partner už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze

Zuzana R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Ema L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Magdaléna C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Dominika K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matěj B: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt