Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michal Poslt, Záblatí:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný je skvělý. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Valerie Hudíková, Čermákovice:
Nejpr jsem objednala pro svého dědu k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem syn byl zcela rád, když jej dostal. Tenkrát jsem uviděla, co tento opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem neodolala a chtěla si koupit více kusů i pro sebe.

Gabriela Ranglová, Slověnice:
Jelikož vyznávám zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém nakoupit si produkty v klasickém obchodě. K tomu všemu sortiment je velice malý, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na internetu obchod, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - slečna vysvětlila, z čeho se skládá, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Veronika Tomšovská, Drahlín:
podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem povinna hledat tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento přepracovávat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

Klára Lamačková, Krašlovice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze

Zuzana D: Je to dostatečné?

Karel F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktor H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt