Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michal Poslt, Záblatí:
Přál jsem si udělat radost dceři k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený je perfektní. Manželka byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Valerie Hudíková, Čermákovice:
Nejpr jsem objednala pro svého syna k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem děda byl přímo rád, když jej obdržel. Tenkrát jsem uviděla, co tento opravdu dělá, a hodně mě oslovil. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a musela si získat další pro sebe.

Gabriela Ranglová, Slověnice:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si produkty v klasickém krámě. K tomu všemu výběr je velice omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na netu obchod, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - dáma pohovořila, z čeho se sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Veronika Tomšovská, Drahlín:
podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem povinna hledat tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden email do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí dceru baví tento přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví méně času.

Klára Lamačková, Krašlovice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Antonín M: Přišlo to celkem rychle

Vojtěch M: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marie M: Je to dostatečné?

Šimon : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniel K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt