Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 332 Kč
Naše cena: 221 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 2,5 kg, průměr otvoru 30 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Valerie Šurá, Nítkovice:
Původně jsem si přála ve velikosti 44 které jste ve velikosti 46 neměli, proto jsem objednala dle recenzí v požadované velikosti 46 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Natálie Rýcová, Albrechtice:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tenhle váš . Jedna z kamarádek ho tam moc vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky vyzkouším, a je opravud velmi free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je super, mega skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Jiří Vopasek, Potůčky:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu jestli skutečně mají na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za tři dny mi doma zvonil doručovatel. Skvělá rychlost doručení.

Šimon Hanauer, Nemile:
Není mnoho podobných kousků jako právě . Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

Michael Švejkar, Knínice:
Dokonalý a tichý pomocník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Vzhled mohl být propracovanější, ale běžnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech plně stačit. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i ženy. Dodání proběhlo až překvapivě rychle a bez závad. Klidně doporučuji jak eshop, tak produkt samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze

David V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petr : funkční výrobek

Kateřina K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jakub R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt