Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 332 Kč
Naše cena: 221 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 2,5 kg, průměr otvoru 30 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Valerie Šurá, Nítkovice:
Ponejprv jsem chtěla ve velikosti 45 které jste ve velikosti 45 nenabízeli, proto jsem objednala zkušeně v očekávané velikosti 46 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Natálie Rýcová, Albrechtice:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš . Jedna z kamarádek ho tam hodně chválila, tak jsem si řekla, že ho taky otestuji, a je opravud velmi cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je príma, mega perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

Jiří Vopasek, Potůčky:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu jestli opravdu mají skladem. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil pošťák. Perfektní rychlost doručení.

Šimon Hanauer, Nemile:
Není hodně takových kousků jako právě . Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. dělá vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

Michael Švejkar, Knínice:
Dokonalý a tichý pracovník. Funguje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být lepší, ale nenáročnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech plně vyhovovat. Je bezproblémový na obsluhu, což určitě ocení i dámy. Dodání proběhlo až překvapivě rychle a bez problémů. Vřele doporučuji jak eshop, tak zboží samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 59 hodnotících

Diskuze

Valerie V: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Patrik L: Celkem jsem spokojený.

Zuzana S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Antonín H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt