Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Sada chráničů kolen, loktů, zápěstí, vel. M - závodní typy značky BROTHER. Chrániče splňují veškeré nároky na ochranu končetin a jsou atraktivní svým vzhledem. Plastové části jsou ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.Tato sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech . K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu. Dodáváme s červenými nebo modrostříbrnými proužky, viz foto. Určeno pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Adam Varous, Kroučová:
, který nabízíte, jsem potřeboval jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem poupravil po obdržení zásilky. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Anna Nádraská, Pivkovice:
mi koupil manžel k narozeninám. Byla jsem krapet překvapená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece jenom jsem otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než udělal radost.

Richard Fizia, Kozárov:
Objednat je správná volba. Používám ho už pár týdnů a vidím jen samá výhody, prostě jsem doslova překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné recenze dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude stejná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešním času.

Lucie Brenkusová, Slunečná:
Ze začátku jsem s neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nefungoval mi. jsem tak asi po týdnu vrátila a během dvou dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala poradit od odborníků a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá rodina, nejspíš přikoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec hezky dopadlo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím přístup e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Gabriela V: dobré

Jiří S: Přišlo to celkem rychle

Daniela F: děda je z dárku je nadšený

Johana F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel J: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt