Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Sada chráničů kolen, loktů, zápěstí, vel. M - závodní typy značky BROTHER. Chrániče splňují veškeré nároky na ochranu končetin a jsou atraktivní svým vzhledem. Plastové části jsou ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.Tato sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech . K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu. Dodáváme s červenými nebo modrostříbrnými proužky, viz foto. Určeno pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Adam Varous, Kroučová:
, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Můj názor jsem poupravil po obdržení balíčku. Soudobý design, snadno čitelný a srozumitelný návod k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Anna Nádraská, Pivkovice:
mi koupil manžel k narozeninám. Byla jsem trochu překvapená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než potěšil.

Richard Fizia, Kozárov:
Objednat je dobrá volba. Užívám ho už pár dnů a vidím jen samá pozitiva, jednoduše jsem zcela překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní recenze dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude podobná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Lucie Brenkusová, Slunečná:
Ze začátku jsem s neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem nevhodný druh a nefungoval mi. jsem tak asi po týdnu vrátila a během dvou dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala poradit od znalců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá skupina, možná přikoupíme další. Jsem ráda, že to celkem dobře skončilo a moje nedobrá zkušenost se změnila v dobrou. Kladně taky hodnotím obsluhu eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Natálie L: Ideální k osmnáctinám :)

Daniela D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Pavel : je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt