Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Houpací síť Dimenza se stane vaším oblíbeným útočištěm pro zasloužený odpočinek a relaxaci. Oceníte ji nejen vy, ale i vaše ratolesti, které si posezení v ní také zamilují.Houpací sít Dimenza je vhodná na zahrady a terasy domů. Textilní část je vyrobena z 65 % z bavlny a z 35 % z polyesteru.Pomocí závěsných ok můžete houpací síť Dimenza zavěsit a získat tak spojení pohodlí, kvality a originálního designu.Parametry:Nosnost: 120 kgBarva: zelená s pruhyRozměry: 200 x 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anna Fikáčková, Olovnice:
jsem hledala šest týdnů, v většině obchodech byl nedostupný, nebo drahý. Na radu kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem velmi spokojená. Kvalitně splňuje všechny svoje práce a má hodně hezký povrch. Také cena mi vyhovuje, a proto můžu doporučit i ostatním.

Daniela Bodišová, Černčice:
Koupila jsem pro syna a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také koupit

Jana Volárová, Jedovnice:
Ze začátku jsem s neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný typ a nefungoval mi. jsem tak asi po týdnu zaslala zpět a během čtyř dnů mi přišly peníze zpátky. A tak jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem dobře. Používáme ho skoro celá kancelář, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem dobře skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím služby e-shopu.

Valerie Pokludová, Bílovice-Lutotín:
Objednala jsem si a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda hezké a super věci, které vynikají vysokou výdrží a slouží. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení opravdu pospíchala.

Nela Patrmanová, Spáňov:
, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a mohu o něm hovořit jen v superlativech. Používám jej už více než týden a jsem zcela spokojená, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou vadu. Už na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {známým s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze

Jan B: funkční výrobek

Matyáš K: tak jsem to dostala aje to super

Veronika L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jaroslav H: Přišlo to celkem rychle

Kristýna K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt