Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Houpací síť Dimenza se stane vaším oblíbeným útočištěm pro zasloužený odpočinek a relaxaci. Oceníte ji nejen vy, ale i vaše ratolesti, které si posezení v ní také zamilují.Houpací sít Dimenza je vhodná na zahrady a terasy domů. Textilní část je vyrobena z 65 % z bavlny a z 35 % z polyesteru.Pomocí závěsných ok můžete houpací síť Dimenza zavěsit a získat tak spojení pohodlí, kvality a originálního designu.Parametry:Nosnost: 120 kgBarva: zelená s pruhyRozměry: 200 x 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anna Fikáčková, Olovnice:
jsem sháněla šest měsíců, v většině obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na doporučení přátel jsem si zvolila právě tento a jsem hodně spokojená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má hodně hezký povrch. Také cena mi vyhovuje, a proto mohu doporučit i dalším.

Daniela Bodišová, Černčice:
Koupila jsem pro syna a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také zakoupit

Jana Volárová, Jedovnice:
Nejprve jsem s neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný typ a nelíbil se mi. jsem tak asi po víkendu vrátila a během pár dnů mi přišly peníze nazpět. A tak jsem si nechala doporučit od znalců a udělala jsem dobře. Užíváme ho skoro celá rodina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec pěkně dopadlo a moje špatná zkušenost se proměnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím přístup eshopu.

Valerie Pokludová, Bílovice-Lutotín:
Koupila jsem si a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle slouží. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou odolností a slouží. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení opravdu pospíchala.

Nela Patrmanová, Spáňov:
, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm mluvit pouze v superlativech. Užívám jej již více než čtrnáct dní a jsem naprosto spokojená, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Již na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze

Denis K: Přišlo to celkem rychle

Antonín F: je to fajné

Gabriela S: dobré

Daniela N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anežka T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt