Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6104 Kč
Naše cena: 4069 Kč Ověřit dostupnost

Bytelná lavice vyrobena v kombinaci železné kostry a borovicového dřeva. Dřevo je přírodní Příjemné posezení do zahradči parků.Technické údaje:šířka výrobku: 150cmhmotnost: 30kgnosnost: 250kgmateriál: borovice + kovbarva: přírodnímateriál balení: kartonvýška výrobku: 84,5cmhloubka výrobku: 73cmObsah balení:1x ROYAL parková lavice 150cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Grande, Šumavské Hoštice:
Skvělá i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). mají vydařené použitelnost, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce používání. :D

Oliver Srubek, Dražůvky:
Já jsem internetovým prodejcům, recenzím a všem takovým věcem vždycky odolával. Nebylo to o tom, že bych si to nemohl dovolit, ale neměl jsem důvěru. Logicky vás nejspíše nepřekvapí, že jsem si nepořídil sám, ale zakoupila mi ho přítelkyně k Vánocům. Po tom, co jsem si ho párkrát otestoval, musím říct, mýlil jsem se. Tohle je velmi dobrý pomocník a je mi líto jenom jediné, konkrétně, že jsem si výrobek nezakoupil již předtím.

Tadeáš Kubant, Letovice:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic pořádného, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám , je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek koupil asi čtyřem lidem a všichni byli hodně rádi jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

David Švaňhal, Velké Pavlovice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na webu, padl mi do oka váš . Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Sára Wallnerová, Valy:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Nela H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jáchym P: Celkem jsem spokojený.

Zuzana N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Valerie : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt