Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6104 Kč
Naše cena: 4069 Kč Ověřit dostupnost

Bytelná lavice vyrobena v kombinaci železné kostry a borovicového dřeva. Dřevo je přírodní Příjemné posezení do zahradči parků.Technické údaje:šířka výrobku: 150cmhmotnost: 30kgnosnost: 250kgmateriál: borovice + kovbarva: přírodnímateriál balení: kartonvýška výrobku: 84,5cmhloubka výrobku: 73cmObsah balení:1x ROYAL parková lavice 150cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Grande, Šumavské Hoštice:
Dobrý i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). mají vydařené použitelnost, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny používání. :D

Oliver Srubek, Dražůvky:
Já jsem internetu, recenzím a všem podobným věcem vždy odolával. Nebylo to o tom, že bych si nákup nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Logicky vás zřejmě nešokuje, že jsem si neobjednal z vlastní vůle, ale pořídila mi ho dcera k narozeninám. Po té, co jsem si ho párkrát otestoval, musím říct, mýlil jsem se. Produkt je spolehlivý nástroj a mrzí mě pouze jedna věc, a sice, že jsem si výrobek neobjednal již dříve.

Tadeáš Kubant, Letovice:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic pořádného, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám , je to ale úplně jiné. Už jsem ji jako dárek koupil celkem pěti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

David Švaňhal, Velké Pavlovice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, zalíbil se mi váš . Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

Sára Wallnerová, Valy:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Lucie M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Gabriela K: dobré

Václav T: Přišlo to celkem rychle

Gabriela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt