Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 236 Kč
Naše cena: 157 Kč Ověřit dostupnost

Čistí do hloubky,likviduje mastné skvrny např. od opalovacího oleje,skvrny od plísní,eliminuje černání dřeva vlivem povětrnostních podmínek. Vrací dřevu původní barvu a rozjasňuje ho. Otevírá jeho póry a umožňuje tak dokonalé a dlouhodobé působení následně naneseného ochranného prostředku. Tím dosahuje mnohem větší trvanlivosti nátěru. Nenarušuje strukturu dřeva. výrobce: STARBRITE Čistič dřeva - 650 mlTechnické údaje:Obsah balení:1x Čistič dřeva 650 ml

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tobiáš Kofránek, Syřenov:
, který jsem sháněl, byl jen u tohoto prodejce. Byl jsem příjemně překvapen z bezkonkurenční nabídky. Proces nákupu mne ujistil o solidním jednání tohoto eshopu. A tak mohu doporučit lidem, kteří hledají kvalitu za nízkou cenu. Jediným negativem je asi jako všude, doprava.

Markéta Hermachová, Velká Lhota:
Od té doby, co jsem s mimčem, nakupuji často přes web, je to klidnější, než se s miminkem tahat po obchodech, nebo si hledat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždy najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento , a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

František Kober, Nová Dědina:
jsem spatřil v minulosti u kolegy na přednášce z biologie. Ihned jsem zaregistroval, že vypadá dobře. Proto jsem se s kamarádem pár minut bavil. Neměl křivého slova, proto jsem učinil rozhodnutí, že si ho taky objednám. Vybral jsem si finanční prostředky, zakoupil si ho a nyní už můžu konstatovat, že si dotyčný nevymýšlel. Hodně kvalitní zboží a já jsem opravdu rád, že jsem si ho zakoupil.

Marek Kuthan, Měřín:
Opravdu bezva věc, tohle se opravdu jen tak nesežene. Můžu to všem opravdu doporučit, takový jsem sháněl na netu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s doručením zásilky... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech stranách rád. Tenhle můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco stejného hledají.

Lukáš Vršek, Pohorovice:
Musím teda říct, že k jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze

Petr P: tak jsem to dostala aje to super

Daniela H: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch : Jsem ráda, že to mám

Karolína H: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt