Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 375 Kč
Naše cena: 250 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěž - 2 x 2 kg   Kondiční zátěže 2 x 2 kg , balení v blistru. Upínání na kotníky pomocí stahovacích pásků na suché zipy. Zpevněný materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnost proti potrhání látky nebo švů a vysypání zátěže. Vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží. Dodáváme v barvě červené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

David Drhlík, Jakartovice:
Nebyl jsem velký příznivce nějakých novinek. Ale jsem viděl u kamaráda a jen tak volně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží vyprávět celé dny. A to je to jinak docela málomluvný člověk. Říkal jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si objednat taky.  A udělal jsem výborně. Ani po půl měsíce té objednávky nelituji.

Denisa Knittlová, Brzkov:
Já jsem na eshopy moc stará, není to prostředí, ve kterém bych se vyznala. V podstatě umím na webu pouze pracovat s e-maily a hltat zprávy. Ale kamarádka mi nedávno prozradila, jak lze přes internet objednávat a pořídila mi tenhle . To víte, netušila jsem, jestli ho využiji, avšak když dorazil domů a stoprocentně fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si produkt koupím svépomocí. Od té doby si zboží kupuji s železnou pravidelností, protože je to opravdu prvotřídní věcička a skutečně velmi mi usnadňuje život.

Sofie Lukaščíková, Rakvice:
Myslím si, že , dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu spokojená a nemohu mu skoro nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si v klidu, v klidu domova. V tomto nakupování přes web moc oceňuji. A rada eshopu byla opravdu skvělá. Zákaznická linka reaguje téměř obratem, moje dotazy byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

David Zimerman, Trnovany:
Při porovnání s stejnými produkty jako je mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled suprově. Dlouho jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze

Andrea Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radek K: 110 % spokojenost

Richard Č: funkční výrobek

Barbora T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zdeněk Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt