Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 375 Kč
Naše cena: 250 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěž - 2 x 2 kg   Kondiční zátěže 2 x 2 kg , balení v blistru. Upínání na kotníky pomocí stahovacích pásků na suché zipy. Zpevněný materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnost proti potrhání látky nebo švů a vysypání zátěže. Vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží. Dodáváme v barvě červené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

David Drhlík, Jakartovice:
Nejsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale jsem shlédl u známého a jen tak nezávazně se na něj zeptal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak celkem mlčenlivý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si pořídit taky.  A udělal jsem výborně. Ani po půl roce té objednávky nelituji.

Denisa Knittlová, Brzkov:
Já jsem na internet příliš stará, není to prostředí, ve kterém bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně tam umím pouze pracovat s e-maily a hltat zprávy. Ale dcera mi jednou prozradila, jakým způsobem se dá v eshopech nakupovat a objednala mi tenhle . Jasně, neměla jsem jistotu, jestli mi k něčemu bude, ale když ho pošta doručila a skvěle fungoval, musela mi předvést jakým způsobem si produkt pořídím svépomocí. Od té doby si věc objednávám často, protože je to velice praktická věcička a opravdu hodně se mi hodí.

Sofie Lukaščíková, Rakvice:
Myslím si, že , dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj dojem po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu skoro nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si v klidu, v pohodlí domova. V tomhle nakupování přes web moc oceňuji. A komunikace eshopu byla opravdu prvotřídní. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jasně.

David Zimerman, Trnovany:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled suprově. Dlouho jsem proto nečekal a zakoupil. Balení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Jana : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Patrik J: tak jsem to dostala aje to super

Anežka M: děda je z dárku je nadšený

Anna V: Je to dostatečné?

Viktorie V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt