Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jáchym Herold, Újezd:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový , jaký jsem sháněl. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Linda Klabačková, Vršce:
Nestává se mi někdy, že bych nějaký na potkání pochválila. Nejsem zastáncem nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu spokojená, proč se o to nepodělit. Třeba se hodí i někomu jinému. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže dámy nemudrujte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zadarmo.

Kateřina Učňová, Třemošnice:
Skvěle luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že kupuji výhodně. Naposledy jsem si u vás pořídila , a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože zboží, jaké nabízíte, se v takové vlastnostech a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen těžko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze

Eva : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Samuel D: funkční výrobek

Andrea T: nemá chybu

Jaroslav Z: 110 % spokojenost

Dominika : Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt