Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jáchym Herold, Újezd:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový , který jsem hledal. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Linda Klabačková, Vršce:
Nestává se mi někdy, že bych jakýkoliv na potkání chválila. Nejsem zastáncem nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o to nepodělit. Třeba se hodí i někomu dalšímu. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže děvčata nebojte se a jistě otestujte. Navíc, zaslání je zdarma.

Kateřina Učňová, Třemošnice:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila , a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak skvělou cenu hledá na internetu jen těžko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze

Valerie Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea C: já jsem to prostě chtěla

Sofie K: děda je z dárku je nadšený

Anna R: nemá chybu

Lukáš F: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt