Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.   Technické údaje:   kožený velikost XL délka pásu je 120 cm šířka pásu v nejširším místě se pohybuje okolo 10 cm Obsah balení:   1 x Vzpěračský pás 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vanesa Tíkalová, Český Brod:
Nemohla jsem se rozhodnout, který objednat. Nabídka ve vašem obchodu je velmi pestrá. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji skvělou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá zákaznice získala. Nakupuji u vás často a budu i nadále. Tento je ale úplně super.

Denis Krump, Senožaty:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, šlapadla a pod. Toto je super řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení skříní.

Jonáš Chlumský, Roubanina:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec vyhrál z mnoha důvodů tento . Je hezky zpracovaný. Po vzhledové stránce úplně dokonalý. Moje milenka hodnotí jednoduchý vzhled a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou doma hodně půjčovat.

Andrea Dimitrovová, Jílové:
Pořizovala jsem tento prvně. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem spokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Aleš Kyncl, Modlany:
Ověřená kvalita, bezva značka. jsem už v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho objednal znovu a zase mě potěšil. Moderní design, výběr z hodně barevných variant, vzdušný a objemný tak akorát. Pracuje jak otrok, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S e-shopem a doručením také jen výborná zkušenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze

Nikola B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristýna S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda S: Je to dostatečné?

Sofie W: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jan V: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt