Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.   Technické údaje:   kožený velikost XL délka pásu je 120 cm šířka pásu v nejširším místě se pohybuje okolo 10 cm Obsah balení:   1 x Vzpěračský pás 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vanesa Tíkalová, Český Brod:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký vybrat. Nabídka ve vašem obchodu je hodně široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem spokojená. Oceňuji skvělou komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná návštěvnice získala. Nakupuji u vás často a budu i opět. Tento je ale zcela super.

Denis Krump, Senožaty:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,spacáky, karimatky, kempingový stoleček s židličkami, oblečení, kola a pod. Toto je super řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení skříní.

Jonáš Chlumský, Roubanina:
Nejdřív jsem koukal na podobným druhem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento . Je pěkně funkční. Po technické stránce téměř dokonalý. Moje milenka hodnotí hezký vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou na zahradě často půjčovat.

Andrea Dimitrovová, Jílové:
Objednávala jsem tento prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost dodání, příjemná komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem spokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Aleš Kyncl, Modlany:
Testovaná kvalita, bezva značka. jsem již v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho koupil znovu a opět mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z mnoha barevných variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě největší spokojenost. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S obchodem a doručením také jen perfektní zkušenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Viktor L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela B: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín H: je to fajné

Simona N: dobré

Jan C: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt