Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 204 Kč
Naše cena: 136 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 7 LED Technické údaje: s upínacím popruhem na hlavu napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost  blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matyáš Bartek, Fryčovice:
, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl příležitost otestovat a porovnával jsem s nejméně pěti jinými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a negativa rozhodl jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla dobrá volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Michal Bačinský, Poteč:
Musím teda říct, že k jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Jonáš Dudl, Modřice:
Měl jsem strach z nového , které se ukázaly jako zbytečné. Pomocí jednoduchému návodu jsem zvládl vše lehce a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv vřele poradit. Práce s byla pro mě úlevou a srandou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Reklama na mluví naprostou pravdu.

Emma Važanová, Volanice:
Chtěla jsem si dát radost a pořídila si u vás . Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento mne nadchl především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze

Alžběta V: Je to dostatečné?

Matěj D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matyáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Václav S: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt