Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 204 Kč
Naše cena: 136 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 7 LED Technické údaje: s upínacím popruhem na hlavu napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost  blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matyáš Bartek, Fryčovice:
, objednaný ve Vašem eshopu je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl příležitost otestovat a porovnával jsem s nejméně pěti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla dobrá volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

Michal Bačinský, Poteč:
Musím Vám říct, že k jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Jonáš Dudl, Modřice:
Měl jsem strach z nového , které se ukázaly jako liché. Díky srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše lehce a v naprosté pohodě. Mohu každému klidně doporučit. Práce s byla pro mě hračkou a zábavou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na mluví úplnou pravdu.

Emma Važanová, Volanice:
Chtěla jsem si dát radost a koupila si u vás . Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým dodáním produktu. Tento mne nadchl především proto, že hezky vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Barbora B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kryštof H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Ondřej B: funkční výrobek

Laura : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lucie P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt