Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø37x23cm.Technické údaje:výška výrobku: 23cmšířka výrobku: ø37cmhmotnost výrobku: 6kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Gabriela Šelepová, Hnojice:
Nejprv jsem se snažila najít na webu, kde by byl levnější a zajistili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a čistota a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen mým přátelům a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Dominika Kobylková, Skály:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Pomohli jste mi, jaký vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Vojtěch Vyšínský, Starý Bydžov:
Není nic milejšího než nákup tohoto stačí několik kliknutí a do třetího dne máte doma balík z tady tou spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl pořídit už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho čtrnáct dní a zatím všechno v klidu a moje nadšení neupadá. Rychlé dodání, lehké objednání, hodně šikovná věc.

Rozálie Chvátalová, Lužec nad Vltavou:
Za svůj léta používaný , na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Roman Jurčík, Habří:
Já jsem rád. Jedná se už u můj třetí model a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, objednávám to dokola a dále. Obávám se, že bych při koupi něčeho obdobného byl zklamaný. Tento mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a designem. Kladně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze

Matouš K: tak jsem to dostala aje to super

Eliška A: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zdeněk C: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt