Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø37x23cm.Technické údaje:výška výrobku: 23cmšířka výrobku: ø37cmhmotnost výrobku: 6kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Gabriela Šelepová, Hnojice:
Nejprv jsem se snažila najít na internetu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a přehlednost a s zasláním kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Dominika Kobylková, Skály:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Vojtěch Vyšínský, Starý Bydžov:
Není nic milejšího než nákup tohoto stačí několik kliknutí a do třetího dne máte doma balík z touhle radostí. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl pořídit už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho týden a dosud všechno v pořádku a moje nadšení nemění se. okamžité dodání, snadné pořízení, hodně šikovná věc.

Rozálie Chvátalová, Lužec nad Vltavou:
Za náš roky používaný , na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k dostání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Roman Jurčík, Habří:
Já jsem rád. Jedná se už u můj několikátý typ a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco líbí se, objednávám to dokola a dokola. Bojím se, že bych při koupi něčeho obdobného byl zarmoucen. Tento mi vyhovuje svou barvou, cenou a designem. Kladně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje dost změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 78 hodnotících

Diskuze

Simona F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Pavel V: tak jsem to dostala aje to super

Lucie J: já jsem to prostě chtěla

Viktor N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt