Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč Ověřit dostupnost

Kettlebell činka 8 kg s trojúhelníkovým madlem se používá pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky podle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 8 kg s kovovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu doplněno rukojetí. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší stabilitu při odložení. Kovová činka 8 kg je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Karel Křůmal, Úhřetice:
Tento jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu čekat a byl jsem mile překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla nízká, ale výrobek je super! Takže mohu jen doporučit. Když přidám bonusy co se týká okamžitosti doručení a balení balíčku, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a šťasten, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Viktor Vaňátko, Dolní Dvůr:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem objednával přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Lukáš Majzlík, Kohoutov:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal , je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek objednal celkem čtyřem lidem a všichni byli hodně rádi jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Lucie M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela V: Ideální k osmnáctinám :)

Tobiáš C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristián M: je to fajné

Jan K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt