Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěže 2 x 1 kg Technické údaje: balení v blistru upínání na ruce pomocí stahovacích pásků na suché zipy vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží k dispozici v barvě šedé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktor Lenger, Všeň:
Parádní nákup, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si zakoupil. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo zásilka doručen znehodnocený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Laura Florková, Květná:
Objednala jsem především kvůli psům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dvířka, jinak vám vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik vody je z jedné cyklu a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Jaroslav Kašpar, Cetenov:
naprosto vyhovuje mým požadavkům. Je šikovný a cena celkem hezká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné zkušenosti jiných uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Lukáš Bujnovský, Braníškov:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,deky, karimatky, kempingový stoleček s židličkami, oblečení, tříkolky a pod. Toto je super řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení skříní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze

Daniela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matyáš G: tak jsem to dostala aje to super

Radim B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kamila V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Richard K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt