Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěže 2 x 1 kg Technické údaje: balení v blistru upínání na ruce pomocí stahovacích pásků na suché zipy vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží k dispozici v barvě šedé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktor Lenger, Všeň:
Parádní věc, z mojí strany panuje zcela spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si objednal. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo zásilka doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že můžu napsat, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat příště, jistě se k vám vrátím.

Laura Florková, Květná:
Pořídila jsem především kvůli psům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné várky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Jaroslav Kašpar, Cetenov:
naprosto vyhovuje mým požadavkům. Je šikovný a cena celkem hezká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K objednávce mě motivovaly hlavně kladné recenze dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Lukáš Bujnovský, Braníškov:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,spacáky, karimatky, zahradní stoleček s židličkami, oblečení, kola a pod. Toto je super řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení skříní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Gabriela : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristýna E: já jsem to prostě chtěla

Viktor S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Johana D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt