Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Ulehlová, Tři Dvory:
Dobrý , díky kterému stíhám své denní povinnosti naprosto s klidem. Luxusní, praktický, ale zároveň i moderní a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha barvách, které uspokojí i ty pohodlné lidi. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. je také i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro radost.

Viktorie Zounková, Tisem:
Rychlé dodání. Skvělý a originální vzhled. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s klidná. Nejkladněji boduji design, vypadá ještě lépe než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento kus kvalitnější než jeho napodobeniny v této užitkové kategorii.

František Luštický, Havlíčkova Borová:
bych vytkl roztomilý design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak vypadá. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Nikol Garnolová, Obecnice:
jsem si objednala především kvůli muži. Přestože jsem si ho koupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že mu se bude zamlouvat. No a bylo to tak. Muž mě hned pochválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje vskutku dobře a můj muž si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze

Filip K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michal J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila H: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt