Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Ulehlová, Tři Dvory:
Skvělý , díky kterému stíhám své denní povinnosti zcela s přehledem. Luxusní, praktický, ale také i moderní a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha variantách, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. je zároveň i báječným dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Viktorie Zounková, Tisem:
Rychlé dodání. Dobrý a originální pocit. Možná trochu vyšší cena. Jinak jsem s spokojená. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá ještě lépe než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento produkt výbornější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

František Luštický, Havlíčkova Borová:
bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Vyzkoušel jsem několik těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Nikol Garnolová, Obecnice:
jsem si objednala zejména kvůli manželovi. Přestože jsem si ho našla pro sebe, bylo jisté, že mu se bude líbit. No a bylo to tak. Muž mě okamžitě chválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje opravdu dobře a manžel si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze

Tereza S: Ideální k osmnáctinám :)

Ema Ž: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michal T: funkční výrobek

Adéla K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt