Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 228 Kč
Naše cena: 152 Kč Ověřit dostupnost

Sada-chrániče kolen, loktů a zápěstí velikost M.Jednoduchá sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech a koloběžkách. K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Václav Suchopár, Malá Morávka:
Když jsem kupoval , neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl především na zpracování, funkčnost a termín zaslání. Se vším mi vyšli v eshopu vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento doporučím známým. Skvělý e-shop, jsem uspokojený.

David Žaba, Statenice:
Perfektní věc, z mé strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balíček dodán znehodnocený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že mohu napsat, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Lucie Kucharíková, Jiratice:
V internetovém obchodě jsem si pořídila , který v kamenném obchodě stojí více jak pár Kč. Přestože jsem byla upozorněna mým přítelem, že drahé věci není příliš chytré nakupovat přes internet, rozhodla jsem se učinit příteli dobrou náladu (sobě stejně tak), a tak jsem si jej nechala zaslat. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Určitě doporučuji tento eshop.

Dominik Appelt, Dubí:
Perfektní a cenově dostupný , ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Karolína Kudelková, Přestavlky u Čerčan:
Objednala jsem si teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u dveří s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu podle manuálu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze

Marek M: 110 % spokojenost

Jonáš K: je to fajné

Michaela V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šimon D: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michael K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt