Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 228 Kč
Naše cena: 152 Kč Ověřit dostupnost

Sada-chrániče kolen, loktů a zápěstí velikost M.Jednoduchá sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech a koloběžkách. K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Václav Suchopár, Malá Morávka:
Když jsem objednával , neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, funkčnost a termín doručení. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem hodně nadšený a určitě tento doporučím rodině. Perfektní eshop, jsem uspokojený.

David Žaba, Statenice:
Parádní zboží, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si zakoupil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balíček doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že můžu napsat, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

Lucie Kucharíková, Jiratice:
V eshopu jsem si zakoupila , který v kamenném obchodě nestojí méně než pár korun. Přestože jsem byla varována mým partnerem, že drahé věci není příliš dobré objednávat u online prodejců, chtěla jsem učinit partnerovi radost (sobě stejně tak), a tak jsem si jej zakoupila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Velmi doporučuji tento e-shop.

Dominik Appelt, Dubí:
Kvalitní a cenově přiměřený , ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dar, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Karolína Kudelková, Přestavlky u Čerčan:
Objednala jsem si někdy před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil pošťák u branky s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu dle návodu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Jiří Z: Celkem jsem spokojený.

Šárka K: Ideální k osmnáctinám :)

Kryštof B: tak jsem to dostala aje to super

Lukáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jana : já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt