Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3681 Kč
Naše cena: 2454 Kč Ověřit dostupnost

Čtvercové pískoviště s lavičkami. Vyrobené z borovicového dřeva (impregnované). Z laviček jednoduchým složením vytvoříte poklop pískoviště! Toto pískoviště zahrnuje zábavu pro nejmenší, posezení a zároveń praktické uzavírání.Technické údaje:výška výrobku: 20cmšířka výrobku: 118cmdélka výrobku: 118cmhmotnost: 15kgnosnost: 2x30kg na lavičkumateriál: borovicebarva: lakovanározměr balení: 122x75x13cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x PÍSKOVIŠTĚ s lavičkami

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktor Malák, Červenka:
Na doporučení kamarádů v práci jsem předminulý měsíc zakoupil , protože už delší čas něco podobného hledám. Prošel jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem koupit právě u Vás. A vím, že volba byla správná. Splnil moje předpoklady, je na pohled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším radostným uživatelem. S klidným vědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a kolegům.

Ondřej Sviták, Rudíkov:
Šikovný a jemný pracovník. Pracuje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být lepší, ale běžnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech plně vyhovovat. Je bezproblémový na údržbu, což jistě ocení i ženy. Doručení proběhlo až nečekaně rychle a bez problémů. Klidně doporučuji jak eshop, tak produkt samotný.

Josef Pěchovič, Brumov:
mi přišel v pořádku a bez prodlevy. Bohužel na základě popisu, měl přijít v dárkovém pouzdře, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o dáreček, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto komunikace byla nekonfliktní. Omluvili se mi a okamžitě mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, je nabídka dopravců. Prodejce nabízí jedinou firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Matěj Bančák, Tuchoměřice:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý typ a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi to líbí se, pořizuji to dále a dokola. Bojím se, že bych při objednání něčeho obdobného byl nespokojený. Tento mi vyhovuje svou velikostí, cenou a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje velice změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Tobiáš B: 110 % spokojenost

Simona K: Je to dostatečné?

Matyáš L: Celkem jsem spokojený.

Laura H: nemá chybu

Natálie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt