Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 305 Kč
Naše cena: 203 Kč Ověřit dostupnost

Držák basicXL je výborná možnost upevnění pro váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač na vaše jízdní kolo. Montáž držáku je velmi jednoduchá a zajistí pevné uchycení a snadné ovládání vašeho přístroje při jízdě na kole.Parametry:Rozsah: 35-83 mmUpevňovací systém s gumovou vložkou na řidítkaNastavitelný

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Sivulka, Háj ve Slezsku:
„Již jsi si zakoupil ?“ vyzvídají se mě moji kamarádi. Několik měsíců jsem jim říkal, že bohužel ne. A vlastně ani nějak nemohl přijít na to, proč bych ho vyzkoušet měl. Otázek bylo ale každým dnem více. A proto jsem učinil rozhodnutí zkrátka důkladně prověřit. Nakonec jsem na to přišel. je totiž vážně boží, přesně tak, jak se o něm říká. Také já tak můžu přátelům položit otázku: „A již jsi vyzkoušel ?“

Nikola Vavrová, Jestřabí Lhota:
S jsem hodně spokojená, perfektně sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Šárka Molavcová, Tupadly:
Věřím, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento dobrý. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to hrozný kravál, a co se týká použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto rozumnou cenu nedala.

Radek Fedak, Bohdalov:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Hledal jsem nějak nakopnout vybrat vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě experti. Když bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze

Nikol K: já jsem to prostě chtěla

Simona K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tadeáš B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Roman F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aneta B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt