Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 305 Kč
Naše cena: 203 Kč Ověřit dostupnost

Držák basicXL je výborná možnost upevnění pro váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač na vaše jízdní kolo. Montáž držáku je velmi jednoduchá a zajistí pevné uchycení a snadné ovládání vašeho přístroje při jízdě na kole.Parametry:Rozsah: 35-83 mmUpevňovací systém s gumovou vložkou na řidítkaNastavitelný

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Sivulka, Háj ve Slezsku:
„Již jsi vyzkoušel ?“ ptali se mě moji přátelé. Dlouhou dobu jsem jim odsekával, že ještě nikoliv. A vlastně ani nějak nemohl přijít na to, proč bych si ho pořídit měl. Otázek bylo ale čím dál víc. Logicky jsem učinil rozhodnutí prostě důkladně prověřit. Nakonec jsem prozřel. je totiž vážně perfektní, přesně tak, jak o něm traduje. I já tak můžu kolegům položit dotaz: „A už jsi si pořídil ?“

Nikola Vavrová, Jestřabí Lhota:
S jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Šárka Molavcová, Tupadly:
Doufám, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento úžasný. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to perfektní kravál, a co se týká použitelnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem rozumnou cenu nedala.

Radek Fedak, Bohdalov:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Potřeboval jsem nějak nakopnout vybrat vhodný rovnou pro mě. Byli moc milí, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám problém se tam opět vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Dominika B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška E: děda je z dárku je nadšený

Simona T: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matyáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Miroslav M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt