Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické informace:   Rekreační Měkká vnitřní výstelka s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 40. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávky Obsah balení:   1 běžecké boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Samuel Kucer, Deštné v Orlických horách:
Jako chlap nemám moc času zjišťovat různá možnosti. Takže jsem věděl, který produkt požaduji. Našel jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. profesionální komunikace prodejců a garance užitku mne přesvědčilo, že můžu tento každému doporučit. Jsem rád a přitom hezky překvapen, že opravdu to funguje tak rychle. Bezproblémový eshop.

Aleš Verčimák, Třemošná:
Vyzkoušeli jste toho již spousty a spousty a s jakým výsledkem? Žádný bohužel vaší představě nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně činit kompromisy. Našel jsem řešení. Pořiďte si tak jako já . Pouze produkt dokonale splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj jako u vytržení. Ve chvíli, kdy doslouží, neprodleně si zakoupím ještě jeden.

Ondřej Škapa, Poličná:
Žena mě pověřila zakoupením . I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Hezká vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. jsem dal svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své hezké místo v naší dílně.

Antonín Žipaj, Chelčice:
Kupoval jsem dárky pro děti a vybrané Y jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Ihned jsem je objednal a do dvou dnů mi je doručovatelka přinesla do domů. Vše bylo naprosto perfektní.

Klára Čálková, Cikháj:
jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám nejlepší zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Alena K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sebastian J: Celkem jsem spokojený.

Marie W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt