Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické informace:   Rekreační Měkká vnitřní výstelka s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 40. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávky Obsah balení:   1 běžecké boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Samuel Kucer, Deštné v Orlických horách:
Jako silák nemám moc času zjišťovat různá řešení. Proto jsem věděl, který výrobek požaduji. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Seriozní komunikace prodavačů a garance užitku mne přesvědčilo, že chci tento každému doporučit. Jsem spokojen a přitom příjemně překvapen, že opravdu to funguje tak rychle. Perfektní obchod.

Aleš Verčimák, Třemošná:
Otestovali jste toho už spousty a spousty a bezvýsledně? Žádný ale vaší představě nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně dělat kompromis. Našel jsem řešení. Vyzkoušejte tak jako já . Teprve výrobek zcela splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj jako u vytržení. Ten den, kdy vypoví službu, neprodleně si zakoupím nový.

Ondřej Škapa, Poličná:
Žena mě pověřila nákupem . I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Hezká vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší kanceláři.

Antonín Žipaj, Chelčice:
Pořizoval jsem dárky pro přátele a vybrané Y jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Okamžitě jsem je objednal a druhý den mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Klára Čálková, Cikháj:
jsou výborné a stálé produkty. Zatím mám výborné zkušenosti s produkty. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze

Amálie T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniela B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Magdaléna H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal N: Celkem jsem spokojený.

Klára K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt