Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Kopací míč s emblémy MS nebo ME v kopané (dle aktuální soutěže), vel. 5. Materiál je PVC - třívrstvý odlehčený, kopací míč je vhodný na travnaté povrchy.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vanesa Prausová, Břežany II:
Jsem uspokojená, vše bylo rychlé, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu , do bytu. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Hezký den

Ema Krajčová, Prášily:
mame radi od mala (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak dítě objevilo - se v urcitych pripadech daji i s kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s radostí.

Tadeáš Pabián, Nepomyšl:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to !“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Markéta Burjánková, Choryně:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit . Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Perfektní a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze

Matouš P: Jsem ráda, že to mám

Nikol K: nemá chybu

Tadeáš Z: Přišlo to celkem rychle

Rozálie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristián Š: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt