Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Kopací míč s emblémy MS nebo ME v kopané (dle aktuální soutěže), vel. 5. Materiál je PVC - třívrstvý odlehčený, kopací míč je vhodný na travnaté povrchy.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vanesa Prausová, Břežany II:
Jsem šťastná, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu , do bytu. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Ema Krajčová, Prášily:
mame radi od mala (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v urcitych pripadech daji i s kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s nadsenim.

Tadeáš Pabián, Nepomyšl:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to !“ Její strachy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Markéta Burjánková, Choryně:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit . Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Alena D: dobré

Eliška Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kamila : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie H: nemá chybu

Tobiáš C: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt