Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Halový kopací míč melton Technické údaje: chlupatý povrch + potisk, velikost 5 konstruováno s menší pružností a tím i menším odskokem, který umožňuje hru na omezeném prostoru tělocvičen a sportovních hal

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Natálie Latináková, Nížkov:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné modely jsou dražší a vypadaly se mi tak hezké. A tuším, že jsem vybrala dobře. Emailem jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi kvalitní zboží i za milé obchodování.

Matouš Tempír, Ohnišťany:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem objednával přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Kryštof Klain, Hlasivo:
Koupí jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za přísného zákazníka, přesto požaduji výkon a za stanovenou cenu odpovídající schopnosti. Tento eshop a jeho produkty mě příjemně překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a recenzí. Udělalo mi radost i designové provedení, které je efektivní a hezké. jistě v blízké době pořídím další modely.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Nikol L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tadeáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denis P: je to fajné

Nela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt