Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Halový kopací míč melton Technické údaje: chlupatý povrch + potisk, velikost 5 konstruováno s menší pružností a tím i menším odskokem, který umožňuje hru na omezeném prostoru tělocvičen a sportovních hal

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Natálie Latináková, Nížkov:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné modely jsou dražší a vypadaly se mi tak dobré. A tuším, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně kvalitní model i za hezké obchodování.

Matouš Tempír, Ohnišťany:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem kupoval přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Kryštof Klain, Hlasivo:
Objednáním jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za přísného zákazníka, přesto vyžaduji výkon a za levnou cenu odpovídající schopnosti. Tento e-shop a jeho zboží mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i designové zpracování, které je účelní a hezké. Určitě v nejbližší době pořídím další kusy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Karel K: Přišlo to celkem rychle

Viktorie K: dobré

Tereza : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matouš B: 110 % spokojenost

Petra : já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt