Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Brožíček, Miskovice:
si někde vyhlédla přítelkyně a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít určitě radost. Kamarádka říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Zuzana Thonová, Radkova Lhota:
Co víc chtít, než jenom luxusní , kdyby takových bylo víc, hned by se krásně žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji ostatním. Každodenní užívání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Aneta Rovná, Křižanov:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Koupila jsem u vás celkem drahý a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Jakub Ptáčník, Holštejn:
Já jsem rád. Jedná se už u můj několikátý typ a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, pořizuji to dále a dále. Bojím se, že bych při objednání něčeho jiného byl nespokojený. Tento mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu vývoje velice změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Laura H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav K: Jsem ráda, že to mám

Josef G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vít J: funkční výrobek

Aneta N: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt