Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Brožíček, Miskovice:
si na internetu našla přítelkyně a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a žena bude mít určitě radost. Kamarádka říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Zuzana Thonová, Radkova Lhota:
Co dalšího si přát, než právě luxusní , kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji dál. Každodenní používání je doslova radost, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom výrobkem nebo spotřebním zbožím. Vždy sháním něco víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Aneta Rovná, Křižanov:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím známým.

Jakub Ptáčník, Holštejn:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý výrobek a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco líbí se, objednávám to dokola a dále. Obávám se, že bych při pořízení něčeho jiného byl nespokojený. Tento mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a kvalitou. Kladně hodnotím design, který se však za dobu prodeje hodně změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze

František B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michaela V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Samuel S: funkční výrobek

Šárka J: dobré

Linda B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt