Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí polohovatelné opěrky nohou lze nastavit lavici pro různou výšku postavy. Nastavením různé výšky lavice je možné docílit různého stupně obtížnosti - prudší sklon lavičky znamená větší obtížnost posilování. Hmotnost lavičky je 7,5 kg, rozměry 140x32x56/75 cm, nosnost 130 kg, balení je v pevném kartonu s potiskem.      

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anežka Vystrčilová, Komořany:
Když už zde recenzujete, já se musím ozvat. Pořídila jsem si ho původně shodou náhod. Chtěla jsem si objednat jinou věc, ale nebylo to na skladě, proto jsem hledala jiné řešení. A relativně náhodou jsem vypátrala tuto věc. No a od té chvíle si nekupuji nic jiného. Tohle je zkrátka nejvyšší kvalita za přijatelnou cenu, blesková doprava a vskutku milý přístup prodejce. Co chtít víc?

Michael Pláněk, Hosín:
Po zkušenostech se dílenským nářadím už nakupuji pouze . perfektně drží, rukojeť je jemná. S se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na dílenské práce, 2x použita na železo. Funguje skvěle

Antonín Goldman, Mladý Smolivec:
Já jsem rád. Jedná se už u můj několikátý typ a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco líbí se, objednávám to dokola a dále. Bojím se, že bych při objednání něčeho podobného byl zarmoucen. Tento mi vyhovuje svou barvou, cenou a kvalitou. Kladně hodnotím design, který se však za dobu vývoje dost změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze

Tadeáš Z: Celkem jsem spokojený.

Matouš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Samuel D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vojtěch P: 110 % spokojenost

Simona M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt