Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikolas Gruna, Krásná Ves:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, oslovil mně váš . Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než loni.

Linda Kotrsová, Liběchov:
překvapil, mám ho odtud objednaný od června a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Miroslav Gerlický, Moravice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení . Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

Ondřej Kipor, Kanice:
Od začátku jsem byl dost skeptický. Ovšem ihned po objednání si mě obratem dostal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký kritik. Asi bych malinko zapracoval na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač váhat.

Denisa Endlichová, Nechanice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 2 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to vlezete.Montáž je za 20 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Valerie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kamila M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petra K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tadeáš H: Celkem jsem spokojený.

Ema B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt