Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikolas Gruna, Krásná Ves:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, padl mi do oka váš . Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

Linda Kotrsová, Liběchov:
překvapil, mám ho odtud zakoupený od září a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Miroslav Gerlický, Moravice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení . Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Ondřej Kipor, Kanice:
Od začátku jsem byl hodně ironický. Ovšem ihned po doručení si mě rychle získal, je opravdu úžasný. Nemám co záporného bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych trochu zapracoval na vzhledu, ale jak se říká, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

Denisa Endlichová, Nechanice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 5 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to udesnete.Montáž je za 20 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod postel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze

Samuel L: Celkem jsem spokojený.

Laura T: já jsem to prostě chtěla

Matouš Z: tak jsem to dostala aje to super

Michaela J: Je to dostatečné?

Aneta R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt