Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Tulis, Žeravice:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Pavel Schrenk, Koclířov:
Pokud hledáte nejlepší poměr ceny a užitku, bude pro vás nejlepším řešením. Hanbu si navíc nezpůsobí dokonce ani před náročnými nakupujícími. Pro spotřebitele, kteří stále váhají s objednáním, je na seznámení se s danou kategorií výrobků bezkonkurenční. Lehce se používá, zároveň však bez výtky plní svou funkci a lze srovnat i s mnohem dražší konkurencí.

Oliver Niedermertl, Prosenice:
Pro objednávku výrobku typu jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se všechny nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní jednou napálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Marie Chábová, Lípa:
Potřebovala jsem tento velmi rychle doručit a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

Oliver Hanzelka, Soběhrdy:
Byla to perfektní nabídka. Podobné věci prozkoumávám na webu a v reklamách už dlouho, ale takhle nízkou cenu jsem u fakt nikde nezahlédl. Věděl jsem, že je kus opravdu bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto príma podmínek utéct. Neváhal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Emma T: nemá chybu

Jana S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristián H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Filip P: 110 % spokojenost

Matěj B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt