Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Tulis, Žeravice:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Pavel Schrenk, Koclířov:
Jestli hledáte ideální poměr ceny a užitku, bude pro vás skvělou volbou. Ostudu si přitom neutrhne dokonce ani před zhýčkanými spotřebiteli. Pro zákazníky, kteří ještě nyní váhají s vyzkoušením, je na seznámení se s těmito produkty naprosto senzační. Snadno se s ním pracuje, zároveň ovšem dokonale plní svou funkci a ustojí porovnání i s podstatně dražšími produkty.

Oliver Niedermertl, Prosenice:
Pro objednávku výrobku typu jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se všechny objednávky přes web dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Marie Chábová, Lípa:
Nutně jsem chtěla tento velmi rychle doručit a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Kamarád je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Oliver Hanzelka, Soběhrdy:
Byla to super nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u opravdu nikde neviděl. Věděl jsem, že je produkt hodně bytelný, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani sekundu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Dominika C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tadeáš M: funkční výrobek

Filip : Přišlo to celkem rychle

Nikol K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt