Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlná obuv z kvalitních syntetických materiálů s vodo-vzdornou úpravou, vyztužený svršek, širší tvar a polštářování kotníků pro vyšší pohodlí, syntetická podšívka, kvalitní brusle, velikost 36

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Nárovcová, Železný Brod:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a dědečka.

Oliver Oplocký, Ladná:
Už před nějakou dobou jsem chtěl takový produkt vyzkoušet. Ve chvíli, kdy jsem našel web , najednou nebylo nad čímkoliv neustále váhat. Skvělá zákaznická podpora ze strany eshopu, vše proběhlo stoprocentně takovým způsobem, jak mělo. ve smluvený termín doručili a od té doby ho den co den k absolutní spokojenosti využívám. Má ovšem drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na minutu.

Julie Boudová, Klopotovice:
Připravovala jsem se na dovolenou a nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, příjemný. Vydrží i silnější zátěž, delší transport a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze

Aneta H: děda je z dárku je nadšený

Amálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Hana K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eliška V: Je to dostatečné?

Pavel F: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt