Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlná obuv z kvalitních syntetických materiálů s vodo-vzdornou úpravou, vyztužený svršek, širší tvar a polštářování kotníků pro vyšší pohodlí, syntetická podšívka, kvalitní brusle, velikost 36

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Nárovcová, Železný Brod:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a strýce.

Oliver Oplocký, Ladná:
Už před nějakou dobou jsem měl v plánu podobný výrobek otestovat. Ve chvíli, kdy jsem vypátral webovky , už jsem neměl nad čímkoliv neustále váhat. Perfektní zákaznická podpora ze strany e-shopu, všechno proběhlo stoprocentně tak, jak mělo. za pár dní přivezla pošta a od té doby ho neustále k absolutní spokojenosti využívám. Má snad jen malou chybu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na vteřinu.

Julie Boudová, Klopotovice:
Chystala jsem se na hory a nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Aneta R: Ideální k osmnáctinám :)

Samuel J: Celkem jsem spokojený.

Petr S: Přišlo to celkem rychle

Jonáš P: 110 % spokojenost

Rozálie H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt