Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 267 Kč
Naše cena: 178 Kč Ověřit dostupnost

Náhradní kolečka do kolečkových bruslí průměr 64 x 24 mm, kolečka jsou vyrobena z měkkého vrstveného PU, 4 ks v blistru. Cena je za 4 kusy. K dispozici provedení viz foto - černo-zelené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Laura Wajdová, Lomnice:
Tento eshop i velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a vždy všechno dorazilo v cajku a do čtyř dnů jsem zásilku vždy obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Eliška Bouchnerová, Svojanov:
Tento jsem vybírala holce a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za levnou cenu. Prohlédla jsem několik eshopů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci zkoušení jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás zakoupily další . Synovi se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Jonáš Slavík, Výrava:
Výborná věcička, tenhle váš , nevím už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to perfektní nápad. Krásně vypadá, hezky se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky přál. Plánuji objednat ještě jeden synovi k narozeninám, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu rád jako jsem po doručení už přes dlouho nebyl.

Samuel Látr, Nový Bydžov:
splnil moje očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takto testoval čtyři nebo pět konkurenční modely, ale teďka vím, že zůstanu u . Nemám nejmenší důvod se poohlížet po jiném modelu. si na můj popud koupilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho neoklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze

Adéla K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tereza H: děda je z dárku je nadšený

Petr F: Přišlo to celkem rychle

Denis H: funkční výrobek

Antonín R: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt