Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 267 Kč
Naše cena: 178 Kč Ověřit dostupnost

Náhradní kolečka do kolečkových bruslí průměr 64 x 24 mm, kolečka jsou vyrobena z měkkého vrstveného PU, 4 ks v blistru. Cena je za 4 kusy. K dispozici provedení viz foto - černo-zelené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Laura Wajdová, Lomnice:
Tento eshop i vřele doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno v pohodě.

Eliška Bouchnerová, Svojanov:
Tento jsem hledala holce a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za levnou cenu. Prohlédla jsem pár eshopů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci testování jsme dostatečně rádi, že jsme u vás zakoupily další . Dětem se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Jonáš Slavík, Výrava:
Výborná zbožíčko, tenhle váš , nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Dobře vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy přál. Plánuji získat ještě jeden tátovi k vánocům, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po nákupu už velmi dlouho nebyl.

Samuel Látr, Nový Bydžov:
splnil mé potřeby a užívám ho pravidelně. Už jsem takhle testoval dva nebo sedm konkurenční kusy, ale teďka vím, že zůstanu u . Nemám nejmenší domněnku se poohlížet po jiném modelu. si na můj popud koupilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Tereza V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta R: já jsem to prostě chtěla

Anežka J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Tomáš : krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt