Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.42 Délka vnitřní boty - stélka je 270 mm Brusle jso určené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Simona Rafajová, Svinošice:
Přiznám se, že k objednávkám přes web jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od zakoupení. Proto jsem si tento výrobek zakoupila a na doručení jsem nečekala ani tří dni. dorazil v pořádku. Používám ho celkem často a neměnila bych.

Daniela Paulenová, Slověnice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro famílii něco jako . Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s produktem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Johana Ebenstreitová, Studenec:
Daný u této firmy bych se rozhodně nebála ještě jednou zakoupit. Oceňuji možnost napsání individuálních poznatků a taktéž zakoupení dalších variant. Kvalita, cena, návod zcela bez chyby, pouze mě trochu mrzí komunikace. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, měl zpoždění. A e-shop zodpovědnost přesunul na kurýra s tvrzením, že oni ho odeslali v pořádku, v den objednávky. Velká škoda.

Vojtěch Kroutil, Bratříkovice:
Když jsem váš poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil peníze na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva uviděl, řekl mi, ať jí ho ukážu, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze

Ema D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ondřej F: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tereza K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adéla K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt