Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.42 Délka vnitřní boty - stélka je 270 mm Brusle jso určené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Simona Rafajová, Svinošice:
Přiznám se, že k nákupům přes net jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi milá a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani pár dni. došel v dobrém stavu. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Daniela Paulenová, Slověnice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro rodinu něco jako . Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s výrobkem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nezměnila!

Johana Ebenstreitová, Studenec:
Tento u této firmy bych se stoprocentně nebála znovu objednat. Oceňuji možnost navržení svých poznatků a mimo jiné možnost volby dalších typů. Materiál, cena, návod stoprocentně bez chyby, pouze mě lehce nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za týden, měl zpoždění. A e-shop mě odkázal na dopravce s tvrzením, že oni ho odeslali dle domluvy, v den objednávky. Velká škoda.

Vojtěch Kroutil, Bratříkovice:
Když jsem váš poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych schovával peníze na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva spatřil, řekl mi, ať jí ho ukážu, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Radek K: funkční výrobek

Vanesa S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tomáš P: 110 % spokojenost

Laura F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Roman Z: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt