Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen a loktů velikost M   Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel.M, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Adam Néma, Rodinov:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost doručení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem objednával přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Simona Argalášová, Doubravník:
Koupila jsem pro syna a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také zakoupit

Adéla Broumová, Lhotka nad Labem:
Tento , to je jednoduše absolutně prvotřídní zboží! Šetřila jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždy ušetřené finance nějak rozletěly, ale nedávno jsem si ho koupila a je to stoprocentně špica. Ale nejvíc oceňuji, že má super design. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to podstatné. Ale je to zároveň funkční věc, dejte na můj názor :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Jaroslav K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Filip N: funkční výrobek

Julie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie C: já jsem to prostě chtěla

Eliška H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt