Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tobiáš Dušánek, Radňoves:
Za tuto nízkou cenu naprosto dostačující produkt. Po dohodě s prodavačem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit skutečný výkon produktu a otestovat funkčnost ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Velice šikovný a spolehlivý pomocník pro doma i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Kateřina Nebřenská, Arnolec:
jsem si prvně pořídila v létě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro dceru a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám objednávat další.

David Ohnoutek, Křinec:
Stále BOMBA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Magdaléna W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vít H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kamila V: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt