Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tobiáš Dušánek, Radňoves:
Za tuto perfektní cenu zcela dokonalý produkt. Po dohodě s prodejcem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit reálný výkon produktu a vyzkoušet funkčnost ještě před doručením. Obojí odpovídá popisům. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro doma i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Kateřina Nebřenská, Arnolec:
jsem si poprvé koupila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před týdnem mi přišel další kus pro dceru a ta je z toho taky uspokojená. Jistě hodlám kupovat další.

David Ohnoutek, Křinec:
Stále BOMBA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče materiálu..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Oliver V: tak jsem to dostala aje to super

Andrea P: děda je z dárku je nadšený

Veronika H: dobré

Zdeněk H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt