Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ7 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 73 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktorie Kamená, Oborná:
Jsem uspokojená, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v blízké době si objednám ještě jednu , do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Magdaléna Hammerschmiedová, Mlýny:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás . Potkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento mne nadchl hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Tadeáš Rohlík, Nezdice na Šumavě:
Už jsem se párkrát nechal nachytat nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli další objednávání neskončí zrovna tak. Raději jsem do e-shopu předem volal, všechno srovnával… Popravdě, neměl jsem jistotu, jestli jsem korunky neutratil za hloupost. Ale mýlil jsem se. mi byl dopraven až před práh, důkladně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a slouží mi skvěle. Zatím jsem na něm nenašel mínus. V eshopu budu stoprocentně objednávat často.

Eva Čouková, Hrušov:
Totální špička mezi ! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi jednoduché použití spolu s dalšími produkty. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. používám hodně let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a tmavém místě při stejné teplotě.

Dominika Čarková, Štipoklasy:
Přemýšlela jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si koupila . Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu levný. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Aneta O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ema G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta W: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jaroslav T: Jsem ráda, že to mám

Eliška M: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt