Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ7 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 73 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktorie Kamená, Oborná:
Jsem šťastná, vše bylo okamžité, od objednání do dodání a v nejbližší době si objednám ještě jednu , do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Báječný den

Magdaléna Hammerschmiedová, Mlýny:
Přála jsem si dát radost a koupila si u vás . Potkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým dodáním zboží. Tento mne nadchl především proto, že hezky vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět pořídím jiný. Moc děkuji.

Tadeáš Rohlík, Nezdice na Šumavě:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést šmejdy, takže jsem měl obavy, jestli tenhle nakupování nedopadne stejně. Pro sichr jsem do e-shopu předem telefonoval, všechno sledoval… Přiznávám, říkal jsem si, jestli jsem peníze neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. mi doručili až před dveře, kvalitně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a slouží mi skvěle. Dodnes jsem na produktu nevypátral vadu. Tady budu určitě objednávat i v budoucnu.

Eva Čouková, Hrušov:
Absolutní špička mezi ! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi snadné použití spolu s dalšími kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. používám drahně let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte hodně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při stejné teplotě.

Dominika Čarková, Štipoklasy:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila . Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze

František P: je to fajné

Alena M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jonáš Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Andrea D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Barbora N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt