Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Action - vel. 43 (délka vnitřní boty - stélka je 280 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce   . Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denisa Štelcová, Skorkov:
nějaký čas jsem nemohla najít přesně podobný , který by mě nadchnul. Jsem celkem přísná a chci pokaždé to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je velice přehledný a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem přesně to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli na skladě, oceňuji velmi profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý krámek.

Kristýna Rubínová, Modrá Hůrka:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale celkem mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Objednávám si je příležitostně, podle chuti. Za tolik výhodnou hodnotu, doručení, můžu v tomto případě, jen obchod poradit. Otec mě poděkoval a ještě jsem získala slevový kód pro další nákup.

Linda Juzová, Hrusice:
Nutně jsem chtěla tento velmi rychle poslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je spokojený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Valerie Vrtělková, Slabčice:
V pátek jsem dostala , přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila otestovat, zda opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím jako super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Adéla N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vojtěch N: tak jsem to dostala aje to super

Adam : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Miroslav K: funkční výrobek

Johana S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt