Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 38.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šárka Peprlová, Dolní Nětčice:
K můžu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou naprosto dokonalé. K dispozici je v více vzorech, které lze koupit v běžném obchodě. Snoubí v sobě bezvadnou zpracování s šetrným a také účinným vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj dcera.

Miroslav Kotraš, Kunčina Ves:
Když jsem váš poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva uviděl, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Dominik Brablc, Hluboké Dvory:
Když jsem objednával , neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem dával hlavně na materiál, funkčnost a termín zaslání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento doporučím známým. Skvělý e-shop, jsem uspokojený.

Tobiáš Šustal, Koloveč:
Tento jsem nakupoval prvně. Upřímně jsem netušil, co od toho můžu očekávat a byl jsem mile překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla nízká, ale výrobek je perfektní! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týká rychlosti dodání a zabalení zásilky, tak jsem opravdu zcela uspokojen a potěšen, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Gabriela Palíšková, Kamenný Újezd:
Tenhle je popravdě skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to dala, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Veronika B: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matěj B: Přišlo to celkem rychle

Šárka E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tobiáš K: je to fajné

Daniela P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt