Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 38.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šárka Peprlová, Dolní Nětčice:
K mohu jen napsat, že jeho účinky jsou naprosto bezkonkurenční. K prodeji je v mnoha vzorech, které lze koupit v normálním obchodě. Snoubí v sobě perfektní chuť s jemným a také účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji jenom já, ale i můj maminka.

Miroslav Kotraš, Kunčina Ves:
Když jsem váš poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí obdobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva spatříla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Dominik Brablc, Hluboké Dvory:
Když jsem kupoval , neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl především na materiál, použití a termín dodání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento doporučím kamarádům. Skvělý e-shop, jsem uspokojený.

Tobiáš Šustal, Koloveč:
Tento jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem netušil, co od toho můžu očekávat a byl jsem hezky překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla nízká, ale výrobek je úžasný! Proto můžu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týče okamžitosti dodání a zabalení balíčku, tak jsem opravdu zcela spokojen a šťasten, že i slušné obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Gabriela Palíšková, Kamenný Újezd:
Tenhle je opravdu báječný! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji objednala. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to velice kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Hana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniel Q: 110 % spokojenost

Ema C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lucie G: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt