Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1053 Kč
Naše cena: 702 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Princess - krasokomplet, má svršek boty vyrobený z umělé kůže potažený uvnitř boty zateplovací měkkou vložkou, která chrání nohy před prochladnutím. Ocelový, na povrchu poniklovaný nůž s břitem, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Vel. 36 (délka vnitřní boty - stélka je 225 mm) Svršek boty vyrobený z umělé kůže Uvnitř boty zateplovací měkká vložka Ocelový, na povrchu poniklovaný nůž s břitem Brusle jsou určeny pro rekreační bruslení a pro výuku dětí a začínajících bruslařů Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

František Valouch, Pavlíkov:
Ověřená kvalita, super značka. jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho koupil opět a zase mě potěšil. Moderní design, výběr z hodně barevných variant, lehký a velký tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Rozálie Gažiová, Zadní Třebaň:
Tento jsem si objednala kvůli nízké ceně a z důvodu, že byl na skladě. Byla jsem jako na trní, jelikož recenze nebyly příliš dobré. Nejvíce proti bylo termín dodání. Bohužel měli pravdu. Tento jsem potřebovala velmi brzy, a nakonec ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Nikol Grabovská, Chudenín:
jsem si poprvé pořídila v zimě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Roman Parpel, Truskovice:
Vyzkoušeli jste toho již mnoho a jste zklamaní? Žádný ovšem vašim kritériím nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně činit kompromisy. Vím, jak na to. Vyzkoušejte tak jako já . Až výrobek bez kompromisů splnil všechna má přání a já jsem z něj absolutně nadšený. V momentě, kdy přestane fungovat, hned si objednám ještě jeden.

Karolína Vidlářová, Vepříkov:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Hana Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kryštof M: je to fajné

Valerie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Linda R: já jsem to prostě chtěla

Jakub V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt