Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1053 Kč
Naše cena: 702 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Princess - krasokomplet, má svršek boty vyrobený z umělé kůže potažený uvnitř boty zateplovací měkkou vložkou, která chrání nohy před prochladnutím. Ocelový, na povrchu poniklovaný nůž s břitem, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Vel. 36 (délka vnitřní boty - stélka je 225 mm) Svršek boty vyrobený z umělé kůže Uvnitř boty zateplovací měkká vložka Ocelový, na povrchu poniklovaný nůž s břitem Brusle jsou určeny pro rekreační bruslení a pro výuku dětí a začínajících bruslařů Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

František Valouch, Pavlíkov:
Ověřená kvalita, bezva značka. jsem již v minulosti užíval, a proto jsem si ho koupil opět a opět mě nezklamal. Moderní vzhled, výběr z hodně barevných variant, vzdušný a objemný tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S obchodem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Rozálie Gažiová, Zadní Třebaň:
Tento jsem si zakoupila na základě nízké ceny a hlavně, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, jelikož recenze nebyly příliš dobré. Nejvíce všem vadil termín doručení. Bohužel to byla pravda. Tento jsem potřebovala poměrně rychle, a nakonec ho dopravce přivezl s týdenním zpožděním, než v jiném e-shopu.

Nikol Grabovská, Chudenín:
jsem si poprvé pořídila v létě. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel další kus pro dceru a ta je z toho taky uspokojená. Jistě hodlám objednávat další.

Roman Parpel, Truskovice:
Otestovali jste toho již nepočítaně a s jakými výsledky? Žádný bohužel vašim požadavkům nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte však kvůli tomu slevit z nároků. Znám řešení. Otestujte tak jako já . Jedině výrobek bez kompromisů splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj úplně vedle. Jakmile doslouží, okamžitě si pořídím další.

Karolína Vidlářová, Vepříkov:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze

Jiří D: Přišlo to celkem rychle

Anežka M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sabina K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Richard M: Celkem jsem spokojený.

Gabriela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt