Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 276 Kč
Naše cena: 184 Kč Ověřit dostupnost

Závěs boxovacího pytle stropní Technické údaje: vícebodový určený pouze pro menší druhy pytlů - do hmotnosti 25 kg - do cca 100 cm délky k dispozici pouze v provedení s okem

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jonáš Mikušek, Pouzdřany:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch nejlevnějších cen , který jsem potřeboval. Proto jsem zakoupil, jelikož se mi líbil design obchodu, na kterých bylo ihned vidět, co nakupující kupuje. Zaslání výrobku bylo obratem, rychlé a bezproblémové, takže jsem byl o to více rád. S celým průběhem obchodu jsem hodně spokojen a výrobek je opravdu top. Můžu jen doporučit komukoliv.

Jan Sas, Stožice:
Za mě doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Dominika Smiešková, Jesenice:
Upozornila mě na něj nabídka na netu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše neutrální, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj kladný komentář.

Barbora Weinertová, Perálec:
Daný u této společnosti bych se stoprocentně nebála znovu zakoupit. K výhodám patří navržení svých poznatků a taktéž pořízení dalších variant. Materiál, cenové rozpětí, plánek zcela bez chyby, jen mě lehce nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, nedošel. A prodejce mě odkázal na kurýra s tím, že oni ho odeslali okamžitě, včas. Docela škoda.

Viktorie Škorpíková, Postupice:
Nejprv jsem chtěl najít na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a přehlednost a s doručením kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým známým a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze

Eva K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila V: já jsem to prostě chtěla

Kristýna Č: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Pavel F: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt