Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 276 Kč
Naše cena: 184 Kč Ověřit dostupnost

Závěs boxovacího pytle stropní Technické údaje: vícebodový určený pouze pro menší druhy pytlů - do hmotnosti 25 kg - do cca 100 cm délky k dispozici pouze v provedení s okem

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jonáš Mikušek, Pouzdřany:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch nejlevnějších cen , který jsem hledal. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil vzhled obchodu, na kterých bylo ihned vidět, co nakupující objednává. Zaslání modelu bylo bleskové, bleskové a bezchybné, takže jsem byl o to mnohem rád. S celým procesem objednání jsem velmi spokojen a model je vážně top. Můžu jen doporučit každému.

Jan Sas, Stožice:
Za mě doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Dominika Smiešková, Jesenice:
Upozornila mě na něj nabídka na banneru. Důsledně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o můj pozitivní komentář.

Barbora Weinertová, Perálec:
Daný u této společnosti bych se stoprocentně nebála ještě jednou zakoupit. Jsem vděčná za napsání svých poznatků a taktéž pořízení odlišných variant. Kvalita, cenové rozpětí, plánek zcela v pořádku, pouze mě mírně mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za týden, měl zpoždění. A internetový obchod zodpovědnost přesunul na dopravce s tím, že oni ho odeslali v pořádku, ihned. Velká škoda.

Viktorie Škorpíková, Postupice:
Nejdříve jsem se snažila najít na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi rychlé doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, profesionální jasnost informací a čistota a s doručením kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým známým a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Klára B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktor D: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna : nemá chybu

Viktor S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt