Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikol Zycháčková, Makov:
Jsem spokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v blízké době si objednám ještě jednu , do sklepa. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Báječný den

Nela Petrovičová, Hrušovany:
Tento obchod i velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a vždy všechno dorazilo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Kristián Terš, Třebíz:
Naprosto parádní , týden jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá zcela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš e-shop. Hodně mě oslovil návod u , proto jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi dobrou obchodem.

Nikol Kourová, Žlebské Chvalovice:
Naprosto bezkonkurenční , díky kterému jsem pořád spokojená a krásná. Používám ho čtyřikrát týdně a cítím se velmi skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych řekla používání každé kámošce, která se chce být princeznou pro svého krále. S je to lehké.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Natálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan D: 110 % spokojenost

Natálie P: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Hana T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma : Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt