Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikol Zycháčková, Makov:
Jsem spokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu , do sklepa. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Nela Petrovičová, Hrušovany:
Tento eshop i vřele doporučuji. Kupovala jsem zde již po několikáté a vždy všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží stále jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako dříve. Takže všechno OK.

Kristián Terš, Třebíz:
Docela perfektní , týden jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží fakt hodně, nerozbije se, a vypadá zcela hezky. Určitě mi ulehčil hodně starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Hodně mě oslovil manuál u , proto jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou obchodem.

Nikol Kourová, Žlebské Chvalovice:
Naprosto bezkonkurenční , díky kterému jsem stále spokojená a mladistvá. Používám ho dvakrát týdně a cítím se mnohem skvěle a odpočinutěji. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Jednoduše bych doporučila používání každé kámošce, která se chce být královnou pro svého krále. S je to jednoduché.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze

Jáchym C: tak jsem to dostala aje to super

Lukáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktorie L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aneta P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Miroslav R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt