Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tobiáš Wajsar, Řípec:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto musím napsat, že splňuje moje očekávání. Je funkční, praktický a velice výkonný. Již při nákupu jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i montáž. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

Sofie Kubertová, Obříství:
Když už zde recenzujete, já se nemůže držet zpátky. Objednala jsem si ho nejdříve shodou okolností. Chtěla jsem si zakoupit jiný produkt, ale nebylo dostupné, tak jsem hledala podobný typ. A poměrně náhodou jsem objevila tohle. No a od té chvíle nepoužívám jinou věc. Tohle je zkrátka nejvyšší kvalita za nejlepší cenu, blesková doprava a velmi pozitivní přístup provozovatele eshopu. Co chtít víc?

Adam Skřivánek, Bačetín:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má lepší hodnocení a je o čtyři sta korun výhodnější... takže z mé strany spokojenost.

Viktor Piša, Říčany:
Fakt príma věc, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový jsem hledal na netu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo problémy s doručením zboží... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tenhle můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco podobného shánějí.

Gabriela Vranovská, Horní Domaslavice:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás . Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým doručením zboží. Tento mne nadchl především proto, že skvěle vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze

Patrik C: funkční výrobek

Lucie H: Je to dostatečné?

Josef S: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marie R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta R: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt