Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1260 Kč
Naše cena: 840 Kč Ověřit dostupnost

Květináč vyroben v kombinaci umělého ratanu + plechu - pro vnější domácí použití. Velmi pěkný design. Typické použití: k vnějšímu použití na sadbu rostlin určených k pěstování v nádobách, určené k použití na balkonech, v zahradách, zimních zahradách, na terasách a také v interiérech, např. halyTechnické údaje:výška výrobku: 21cmšířka výrobku: 60cmhloubka výrobku: 16cmmateriál: plech + umělý ratanbarva: tmavě hnědáObsah balení:1x RATAN květináč - 60x16x21cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Marek Kain, Valtrovice:
Já jsem internetu, inzerci a všem podobným věcem odpradávna odolával. Nebylo to o tom, že bych si nákup nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Tudíž vás zřejmě nešokuje, že jsem si neobjednal z vlastní vůle, ale objednala mi ho přítelkyně k Vánocům. Po té, co jsem si ho párkrát vyzkoušel, musím říct, mýlil jsem se. Tohle je perfektní pomocník a mrzí mě jenom jedna věc, a to, že jsem si ho neobjednal již předtím.

Adéla Lőfflerová, Lipina:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si produkty v klasickém krámě. Navíc sortiment je velice omezen, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto designem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - dáma pohovořila, z čeho se sestavuje, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Lucie Velartová, Březsko:
je velmi pěkný a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná užitku. Nemyslím si však, že si dáte něco na víc, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co chci.

Aneta Mačáková, Tlumačov:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze

Markéta P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Samuel V: 110 % spokojenost

Matěj U: tak jsem to dostala aje to super

Adam T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vojtěch F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt