Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1260 Kč
Naše cena: 840 Kč Ověřit dostupnost

Květináč vyroben v kombinaci umělého ratanu + plechu - pro vnější domácí použití. Velmi pěkný design. Typické použití: k vnějšímu použití na sadbu rostlin určených k pěstování v nádobách, určené k použití na balkonech, v zahradách, zimních zahradách, na terasách a také v interiérech, např. halyTechnické údaje:výška výrobku: 21cmšířka výrobku: 60cmhloubka výrobku: 16cmmateriál: plech + umělý ratanbarva: tmavě hnědáObsah balení:1x RATAN květináč - 60x16x21cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Marek Kain, Valtrovice:
Já jsem eshopům, reklamám a všem takovým legracím v minulosti odolával. Ne že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak chyběla mi důvěra. Tudíž vás asi nepřekvapí, že jsem si neobjednal sám, ale koupila mi ho manželka k narozeninám. Po tom, co jsem si ho párkrát vyzkoušel, konstatuji, mýlil jsem se. Produkt je skvělý nástroj a je mi líto jenom jedna věc, a sice, že jsem si produkt neobjednal již předtím.

Adéla Lőfflerová, Lipina:
Jelikož vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si produkty v normálním obchodě. Navíc sortiment je hodně malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zaobírá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - dáma vysvětlila, z čeho se skládá, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola sama o sobě.

Lucie Velartová, Březsko:
je hodně hezký a šikovný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá užitku. Nemyslím si však, že si si připlatíte, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto zbožím proto spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co žádám.

Aneta Mačáková, Tlumačov:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Poradili jste mi, jaký vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Gabriela : Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lukáš A: Celkem jsem spokojený.

Miroslav K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt