Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 11235 Kč
Naše cena: 7490 Kč Ověřit dostupnost

Tarifa je sedací souprava imitující ratan. Souprava se skládá ze dvou křesel, dvojitou pohovkou a obdélníkového stolu. Ideální řešení při organizování rodinného grilování nebo zahradní párty. Souprava se vyznačuje vysokou životností a odolností vůči povětrnostním podmínkám a UV záření.Technické údaje:výška křesla: 79 cmšířka křesla: 71 cmdélka křesla: 69 cmvýška lavičky: 79 cmšířka lavičky: 120 cmdélka lavičky: 69 cmvýška stolu: 40 cmšířka stolu: 55 cmdélka stolu: 77 cmnosnost křesla: 110 kgnosnost lavičky: 110 kg/1 místo k sezenínosnost stolu: 50 kgmateriál: lisovaný plastbarva: antracit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů): 124x80x59 cmhmotnost balení: 36 kgmateriál balení: PAP kartonhloubka sedu křesla i lavičky: 47 cmvýška opěrky zad křesla i lavičky: 47 cmvýška sedu křesla i lavičky od země: 40 cmObsah balení:2x křeslo 1x stůl 1x sofa

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jan Hebelka, Lobendava:
Na základě informací a stovek zkušeností, jsem si objednal u této internetové společnosti. Líbil se mi e-shop, jak přehledně, a zároveň precizně měl vypracované popisy zboží. Vše probíhalo v pořádku až do posledního kroku.

Anežka Rebendová, Božejov:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla stanovena několikadenní dodací lhůta, dorazil mi výrobek už třetí den, hezky zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a zakoupila. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Jana Petrčková, Dobronín:
V středu jsem obdržela , přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím jako super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Matěj C: je to fajné

Nikol : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Patrik C: Jsem ráda, že to mám

Matyáš G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ondřej D: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt