Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 11235 Kč
Naše cena: 7490 Kč Ověřit dostupnost

Tarifa je sedací souprava imitující ratan. Souprava se skládá ze dvou křesel, dvojitou pohovkou a obdélníkového stolu. Ideální řešení při organizování rodinného grilování nebo zahradní párty. Souprava se vyznačuje vysokou životností a odolností vůči povětrnostním podmínkám a UV záření.Technické údaje:výška křesla: 79 cmšířka křesla: 71 cmdélka křesla: 69 cmvýška lavičky: 79 cmšířka lavičky: 120 cmdélka lavičky: 69 cmvýška stolu: 40 cmšířka stolu: 55 cmdélka stolu: 77 cmnosnost křesla: 110 kgnosnost lavičky: 110 kg/1 místo k sezenínosnost stolu: 50 kgmateriál: lisovaný plastbarva: antracit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů): 124x80x59 cmhmotnost balení: 36 kgmateriál balení: PAP kartonhloubka sedu křesla i lavičky: 47 cmvýška opěrky zad křesla i lavičky: 47 cmvýška sedu křesla i lavičky od země: 40 cmObsah balení:2x křeslo 1x stůl 1x sofa

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jan Hebelka, Lobendava:
Dle informací a desítek názorů, jsem si pořídil na těchto webových stránkách. Líbil se mi eshop, jak prakticky, a zároveň komplexně měl vypracované popisy zboží. Neobjevil se žádný problém až do posledního kroku.

Anežka Rebendová, Božejov:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. I když byla stanovena několikadenní dodací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a objednala. Této objednávky rozhodně nelituji.

Jana Petrčková, Dobronín:
V pondělí jsem obdržela , přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím jako perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze

Julie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Samuel K: Jsem ráda, že to mám

Zdeněk J: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michal B: je to fajné

Aneta K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt