Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické informace: Rekreační běžecké boty SKOL 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 44. Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Pavel Koš, Kopřivná:
mám asi tři dni. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že zkouška dopadne na jedničku. Některé záporné recenze se mi vůbec nestaly, ba zcela naopak. Vzhledově vypadá luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností vybral opravdu tu nejlepší.

Amálie Cintlová, Drahelčice:
Super , díky kterému stíhám své denní starosti naprosto s přehledem. Luxusní, praktický, ale zároveň i nejnovější a cool. V obchodu je prodáván v mnoha variantách, které obšťastní i ty pohodlné zákazníky. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. je také i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Václav Cajska, Počítky:
mě zlákal již v okamžiku, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve velké obavy, ale ty byly opravdu zbytečné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž charakterizuje velmi snadným ovládáním. Ihned ho vstřebají i uživatelé, kteří s tímto v minulosti předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si zaručeně získá i vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze

Kristýna Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Hana R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie M: nemá chybu

Tobiáš G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jaroslav H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt