Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické informace:   rekreační měkká vnitřní výstelka a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 41. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávk Obsah balení: 1 x běžecké boty       

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Radek Ferdan, Rozsochy:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal opět tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky skvělému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco extra.

Michael Ryk, Rohatsko:
Vybíral jsem z mnoha variant, ale nakonec zvítězil . Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře ostatních recenzentů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych neotestované výrobky. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu doporučovat dalším, jelikož kvalitní zboží si to zaslouží.

Alena Šmigurová, Svéradice:
jsem si pořídila na těchto stránkách. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina zákazníků hodnotíme jako výhodu malou spotřebu, dobré příslušenství, tichý chod. Co ale chyběl, byl manuál na používání v mateřštině, a některé komponenty není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím jako vynikající.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Alžběta F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Miroslav W: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petra P: dobré

Denisa K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Rozálie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt