Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické informace:   rekreační měkká vnitřní výstelka a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 41. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávk Obsah balení: 1 x běžecké boty       

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Radek Ferdan, Rozsochy:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si koupil znovu tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco super.

Michael Ryk, Rohatsko:
Vybíral jsem z mnoha druhů, ale nakonec zvítězil . Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti jiných recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych neotestované výrobky. Ale když jsem si přečetl všechny pozitivní recenze, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Rozhodně budu doporučovat dalším, protože dobré věci si to zaslouží.

Alena Šmigurová, Svéradice:
jsem si pořídila na tomto webu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších lidí hodnotíme kladně nízkou energetickou náročnost, slušné vybavení, nehlučný chod. Co však nebylo součástí balení, byl manuál na používání v rodném jazyce, a některé komponenty nelze repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím kladně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze

Magdaléna T: děda je z dárku je nadšený

Barbora G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie U: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ondřej V: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt