Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 42 (délka vnitřní boty - stélka je 270 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce. Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Sosnovský, Brandýs nad Orlicí:
Chtěl jsem potěšit babičku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání,   mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Jaroslav Gaďurek, HRADEC KRÁLOVÉ:
Činnost této je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Oliver Žůrek, Sudkov:
V případě, že hledáte nejlepší poměr ceny a kvality, bude pro vás jasnou volbou. Ostudu si navíc neudělá dokonce ani před zhýčkanými spotřebiteli. Pro nakupující, kteří stále váhají s objednávkou, je na začátek se s těmito výrobky bezkonkurenční. Jednoduše se s ním dělá, přitom ale bez výtky plní svou funkci a snese srovnání i s výrazně dražší konkurencí.

Václav Šolta, Pochvalov:
Nejlepší co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Adam Ségl, Osiky:
si pořizuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu bezvadně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu jinde neobjednáte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze

Adam V: funkční výrobek

Lucie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alžběta D: dobré

Nela R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt