Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1679 Kč
Naše cena: 1119 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD, vel. 38 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Štěpán Miluška, Meziměstí:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto obchod proběhl hodně korektně a ještě znova děkuji.

Radek Waclawik, Křižovatka:
Již kdysi jsem měl v plánu takový výrobek zakoupit. V momentě, kdy jsem objevil internetový obchod s , najednou nebylo nad čímkoliv pořád váhat. Perfektní komunikace ze strany e-shopu, všechno realizovalo na chlup tak, jak mělo. zanedlouho přivezl kurýr a od toho momentu ho každý den k plné spokojenosti používám. Má ovšem drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvilku.

Lukáš Křepinský, Rohle:
si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu skvěle. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu jinde neseženete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Šárka O: děda je z dárku je nadšený

Anna S: nemá chybu

Barbora T: Je to dostatečné?

Petra R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lukáš N: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt