Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1679 Kč
Naše cena: 1119 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD, vel. 38 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Štěpán Miluška, Meziměstí:
Již párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto nákup proběhl hodně hezky a ještě jednou díky.

Radek Waclawik, Křižovatka:
Již před pár měsíci jsem měl v plánu takový produkt vyzkoušet. Ale až jsem našel web , již nebylo nad čímkoliv pořád pochybovat. Bezchybná komunikace ze strany eshopu, vše proběhlo na chlup tak, jak jsem očekával. ve smluvený termín přivezl pošťák a od té doby ho den co den k absolutní spokojenosti využívám. Má ovšem malou chybu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na minutu.

Lukáš Křepinský, Rohle:
si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí bezvadně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě kupte taky, protože za takovou cenu jinde neobjednáte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze

Sára T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna Č: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristýna H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Adam S: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aneta H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt