Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1188 Kč
Naše cena: 792 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.37 Délka vnitřní boty - stélka je 230 mm Brusle jsourčené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x  brusle

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Macnarová, Vepříkov:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to udesnete.Montáž je za 5 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

Lukáš Tampír, Frenštát pod Radhoštěm:
Měl jsem obavy z používání , které se předvedly jako zbytečné. Díky srozumitelnému návodu jsem zvládl vše snadno a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv vřele doporučit. Práce s byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Leták na mluví naprostou pravdu.

Eva Rakowská, Rohozná:
Hezky provedený , hodí se ke každým barevným šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více individuální, dodává ten dobrý šmrnc.

Sofie Lietavcová, Verušičky:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který vydrží velmi mnoho. Objednávám si je občasně, podle chuti. Za tak výbornou cenu, doručení, můžu v tomto případě, jen eshop doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Gabriela Králková, Vlčí Habřina:
Mým hlavním problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, je to hodně dlouho. Jsem schopna vybírat i deset dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tenhle jsem objevila hodně plusových recenzí, ale pro sichr jsem ještě párkrát volala do eshopu. Nyní se přiřazuji k zástupu rozverných zákazníků a také děkuji prodavačce za ochot mi vše říci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Kryštof A: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jan O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eva H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Martin Č: je to fajné

Veronika V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt